Krótko - Nasi za granicą

Gol i... poważna kontuzja "Gikiego"

2011-04-22 01:00:12 Łukasz Gikiewicz, Śląska Wrocław

Łukasz Gikiewicz miał swój udział w wygranym 2:0 meczu Śląska Wrocław z krakowską Wisłą. Olsztynianin ustalił wynik spotkania. W końcówce meczu "Giki", niestety, opuścił z bardzo poważnie wyglądającą kontuzją.

Gikiewicz pojawił się na boisku po przerwie, zmieniając w 59 min. Amira Spahicia. Już pięć minut później napastnik rodem z Olsztyna cieszył się ze strzelenia bramki. Śląsk prowadził wówczas 1:0 i jego zawodnikom udało się wyprowadzić zabójczą kontrę, którą wykończyli Marek Gancarczyk i właśnie Gikiewicz.

Niestety, Łukasz nie dotrwał do końca spotkania. Już w 90 min. meczu, po starciu z jednym z rywali, "Giki" doznał bardzo poważnie wyglądającej kontuzji. Istnieje prawdopodobieństwo, że 24-letni zawodnik może mieć nawet złamaną kostkę.