forBet promocja

Plebiscyt dwadozera.pl - Trener, piłkarz i odkrycie roku

PLEBISCYT czas zacząć! Wybierzmy najlepszych w 2013!

Nieco później niż zwykle rusza, ale wiele wskazuje na to, że zakończy się z większym niż zwykle rozmachem ;) Zaczynamy IV edycję Plebiscytu dwadozera.pl! Razem wybieramy najlepszych w 2013 roku!

Zacznijmy od historii: Zawsze lubiliśmy plebiscyty, bo przecież o rywalizację w piłce chodzi. Trochę na wzór „Piłki Nożnej”, a trochę po swojemu (żeby było lepiej oczywiście) postanowiliśmy ponad trzy lata temu, wraz z powołaniem do życia portalu, zorganizować plebiscyt własny - pierwszy Plebiscyt dwadozera.pl. Pamiętacie? Piłkarzem Roku został Remi Sobociński, Odkryciem Roku Arek Kuciński (gdzież on się dzisiaj podziewa?!), a trenerem Darek Maleszewski. Piłkarzem Roku Za Granicą Województwa oczywiście „Mierzej”. Wtedy to była zabawa, ale zabawa przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Tysiące głosów, mnóstwo komentarzy i walka do ostatniej chwili w niektórych kategoriach. W nagrodę wszyscy laureaci dostali ładne (tak nam się wydaje) dyplomy, a Czytelnicy, którzy najfajniej uzasadnili swoje głosy, drobne upominki.

Rok później i rok temu było podobnie, tyle że głosów oddawaliście jeszcze więcej, zamiast dyplomów były efektowne statuetki od firmy Szkłomal, a kategorii z roku na rok przybywało. W tym roku będzie ich już... 11! Taka piłkarska liczba ;) Dodaliśmy kategorię Sędzia Roku, bo uważamy, że arbitrzy to jednak niekoniecznie całe zło polskiej piłki i tych wyróżniających się też warto docenić. Poza tym, w kluczowej kategorii (Piłkarz Roku) przyjęliśmy żelazną zasadę: jeden klub – maksymalnie jeden nominowany.

Idea? Niezmienna. Chodzi o zabawę i integrację środowiska, ale również, całkiem serio, o wybór tych, którzy w minionym roku zasłużyli na wyróżnienie, uwagę i oddanie mniejszej lub większej czci. Wyjątkiem jest kategoria Klapa Roku, w której już sama nazwa wyjaśnia, o co chodzi.

Tradycyjnie już apelujemy do Was o „chłodną głowę” podczas głosowania i nie kierowania się wyłącznie sympatiami lub antypatiami.

W tym roku głosujemy nieco krócej niż zwykle, do 9 lutego, do godziny 23.59.

By oddać głos, tradycyjnie, nie trzeba nic płacić, ani nigdzie się logować – wystarczy kilka kliknięć.

Każdy może też oddać nieograniczoną liczbę głosów, a jedyne zastrzeżenie jest takie, że z jednego adresu IP można oddać jeden głos w ciągu 24 godzin.

A zatem… do dzieła! Wybierzmy najlepszych w 2013 roku!

 

JAK GŁOSOWAĆ?

O nominowanych możecie przeczytać klikając w jedną z zakładek z prawej strony ekranu, banner pod winietą lub w jeden z poniższych linków:

A po zapoznaniu się z kandydaturami, głosy oddajecie kilkając w zakładkę z prawej strony ekranu, w banner pod winietą lub w link: ODDAJ SWÓJ GŁOS.

I tyle. Możecie głosować codziennie!

 

Redakcja