Krótko - III liga

III liga: Sokół zremisował z Olimpią

2015-05-08 23:02:01 Sokół Ostróda, Olimpia Olsztynek

Bramkarz Olimpii, Rafał Miara, nie dał się pokonać żadnemu z piłkarzy Sokoła. Fot. Patryk Abczyński

Piłkarze ostródzkiego Sokoła pierwszy raz w 2015 roku podzielili się przed własną publicznością punktami. Podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego bezbramkowo zremisowali z Olimpią Olsztynek. W pierwszej połowie kontuzji kostki nabawił się Krzysztof Filipek. Najskuteczniejszy zawodnik gospodarzy jeszcze przed gwizdkiem na przerwę opuścił murawę. Jutro zostanie postawiona diagnoza, która powie, na jak długo uraz wyeliminuje z gry Filipka.

• Sokół Ostróda - Olimpia Olsztynek 0:0

Sokół: Hrynowiecki, Sędrowski, Gwiazda, Kowalski, Śnieżawski (55 Podhorodecki), Słowicki, Smyt, Błażewicz (55 Piceluk), Szostek (75 Łysiak), Płoszczuk, Filipek (39 Jankowski)

Olimpia: Miara, Waląg, Narojczyk, Alancewicz (87 Szymański), Różowicz (89 Francuz), Pechta, Szumski, Skrodzki, Szymula, Wronka, Żórański (87 Kowalski)

W przerwie piątkowego meczu licytowana była piłka ufundowana przez Aptekę Salus z Małdyt. Zysk z licytacji przeznaczony zostanie na pomoc dla poszkodowanych w niedawnym pożarze w podostródzkim Samborowie. Piłkę z podpisami zawodników Sokoła za 800 zł (!) kupił Pan Henryk Tercjak z firmy Terc Bud.