Sparing: Jeziorak Iława - Pogoń Prabuty 9:3

2013-03-30 21:17:03 Jeziorak Iława, Pogoń Prabuty

Herb Jezioraka Iława. Fot. 90minut.pl

Jeziorak Iława wygrał 9:3 w sobotnim sparingu z Pogonią Prabuty.

Od początku lepszym zespołem byli Jeziorowcy. Już w pierwszych minutach meczu w polu karnym sfaulowany został Robert Demski i sędzia podyktował "wapno". Skutecznym egzekutorem był Piotr Suchocki, który pewnym strzałem wyprowadził Jeziorak na prowadzenie.

Chwilę później wynik bardzo ładnym uderzeniem podwyższył Piotr Ciurkowski, który po składnej akcji umieścił piłkę w siatce. Zespół z Prabut od czasu do czasu groźnie kontratakował. Jedna z kontr okazała się zabójcza i goście zdobyli bramkę na 2:1.

Jeszcze przed przerwą Jeziorak dołożył dwa trafienia. Piotr Suchocki po raz kolejny skutecznie wykonał rzut karny, a Robert Demski popisał się indywidualną akcją i strzelił bardzo ładną bramkę.

Zaraz po przerwie bramkę na 5:1 zdobył powracający z zagranicy Christian Klein. Popularny "bam bam" sprytnym strzałem, tuż przy słupku nie dał żadnych szans bramkarzowi Pogoni. Kolejnego gola strzelił Błażej Łukaszewski który asystował również przy trafieniu Przemysłąwa Kruszyńskiego na 7:1. Gości jednak dotychczasowe niepowodzenia nie podłamały.  Zespół z Prabut stać było jeszcze na dwie bramki. Następne i ostatnie gole w tym meczu zdobyli Christian  Klein który atomowym strzałem z 20 metrów nie dał szans bramkarzowi oraz Piotr Ciurkowski.

Jeziorak: Kręt - Grec (Wrześniak), Kressin, Roszkowski, Kruszyński, Krajewski, Suchocki, Nowiński, Ciurkowski (Łukaszewski), Demski, Pawłowski (Klein)