News - Reprezentacja - Nasi za granicą

Łukasik z żółtą kartką, a Polska przegrała 1:3

2013-03-22 22:37:15 Polska, Ukraina, Daniel Łukasik

Daniel Łukasik. Fot. Artur Szczepański

Polska przegrała z Ukrainą 1:3 eliminacyjny mecz do mistrzostw świata. W pierwszej jedenastce wybiegł Daniel Łukasik.

Zawodnik z Warmii i Mazur przebywał 59 minut. Zmienił go na boisku Ludovic Obraniak. W pierwszej połowie zawodnik Legii Warszawa otrzymał żółtą kartkę.

Był to czwarty występ w reprezentacji Polski Daniela Łukasika.

rys, PZ

1. swz 2013-03-24 09:36:24 (***.olsztyn.vectranet.pl) #30362 0:0 zgłoś

czlowiek przychodzi z pizza i browarami na mecz spozniony 5 min widzi wynik 0-2i odechciewa sie wszystkiego, trzeba im cisnac, bo to dla nich sielanka... gdy zle wykonuje swoja prace to ponosze tego konsekwencje

2. kenzo 2013-03-23 19:37:30 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #30353 0:0 zgłoś

dokładnie masz rację, ale dlaczego oni nie walczyli, kibice przyszli, k...a co ja mówię przyjechali spędzili w samochodach, pociągach cały dzień potem noc, wydali niemałe pieniądze i zostali sami na ringu, kto to przerabiał to wie o czym mówię, tak jak napisał oszukany k..... chce się wyć, a chłopcom wpadło znowu kilka minut w reprezentacji do siwi i cena poszła w górę

3. KRKL 2013-03-23 17:41:57 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #30350 0:0 zgłoś

Prawdziwy kibic jest na dobre i na złe, nie wychodzi w przerwie meczu bo jego drużyna przegrywa. Było mi wstyd za tych kibiców i jestem na nich zły, lepiej żeby tacy w ogóle nie przychodzili na stadion. A wy krytykanci to pewnie jak jest dobrze to opijecie zwycięstwo, wtedy jest ok, a jak przegrana to zgnoić, zeszmacić, zniszczyć. www.zal.pl

4. kibol 2013-03-23 17:00:11 (***.***.***.***) #30349 0:0 zgłoś

nie wiem po co ciągle piszecie na tej stronie o tych łukasikach, mierzejewskich, itp. Gówno mnie oni obchodzą!! Poświęcajcie ten portal o rozgrywkach z warmii i mazur a nie piszecie o tych słabeuszach. Czym się tu podniecać że ktoś zagrał 60min w kadrze

5. Zn?w oszukany! 2013-03-23 13:18:35 (***.***.***.***.mobile.tre.se) #30345 0:0 zgłoś

Zlodzieje,decydenci,kopacze....wrrr!!!Chce mi sie wyc !!!!

6. ww 2013-03-23 10:28:33 (***-***-***-***.tktelekom.pl) #30344 0:0 zgłoś

Wy.....j

7. john 2013-03-23 09:37:29 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #30343 0:0 zgłoś

.... i Bonka też

8. asd 2013-03-23 09:03:43 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #30342 0:0 zgłoś

Fornalik powiem po mesku wypierdalaj i zabieraj ze soba glika lukasika wasilewskiego i majewskiego won! Tylko zagraniczny trener.

9. nikoś 2013-03-22 23:57:09 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #30340 0:0 zgłoś