Krótko - III liga - V liga - Sparingi

Sparing: Olimpia 2004 Elbląg - Błękitni Orneta 2:2

2013-03-03 11:57:24 Olimpia 2004 Elbląg, Błękitni Orneta

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Osłabiona brakiem czterech graczy, którzy przenieśli się do II-ligowej Olimpii, Olimpia 2004 Elbląg tylko zremisowała 2:2 z Błękitnymi Orneta (liga okręgowa).

Najpierw Grzegorz Miecznik sfinalizował podanie Daniela Barana, a tuż przed przerwą Marcin Sawicki podwyższył rezultat po podaniu także Barana. Jeszcze w tej części meczu po strzale Szymona Brzezickiego gości uratowało od utraty gola spojenie słupka z poprzeczką. Po przerwie grający ambitnie podopieczni trenera Marcina Wincela doprowadzili do wyrównania.

• Olimpia 2004 Elbląg — Błękitni Orneta 2:2 (2:0)

1:0 - Miecznik (25), 2:0 - Sawicki (42), 2:1 - Jarocki (58), 2:2 - Kogut (75)

Olimpia 2004: Imianowski (46 Stankiewicz) - Brzezicki, Szawara, Firlej (46 Sadowski), D. Zieliński, Baran, Skierkowski, Śmigielski, Miecznik (46 Kowalczyk), Liszko (46 P.Zieliński), Sawicki

źródło: elblag.wm.pl