Krótko - Reprezentacja

Czerwień Łukasika w reprezentacji

2012-09-06 22:33:25 Daniel Łukasik

Daniel Łukasik. Fot. legia.com

Daniel Łukasik nie zaliczy do zbyt udanych meczu w młodzieżowej kadrze Polski przeciwko Rosji. Pomocnik warszawskiej Legii w 81. minucie wyleciał z boiska za faul, a nasi reprezentanci przegrali 1:4 i stracili szanse na awans do turnieju finałowego mistrzostw Europy.

Pochodzący z naszego regionu Daniel Łukasik zagrał spotkanie w eliminacjach młodzieżowych mistrzostw Europy z Rosją. Polacy przegrali 1:4, a nasz reprezentant zakończył występ w Jekaterynburgu przed czasem. Sędzia z Turcji w 81. minucie ukarał do za faul w na Olegu Szatowie. Po zejściu pomocnika Legii, Polacy stracili dwa gole.

Porażka zamyka kadrze prowadzonej przez Stefana Majewskiego drogę do turnieju finałowego. Polacy mają do rozegrania jeszcze jeden mecz. Zakończą grupowe zmagania na 3. miejscu za Rosją i Portugalią, które są bliskie awansu.