Krótko - Puchar Polski

"Bałer" i spółka ograli nastolatków z Olsztyna

2011-08-25 21:22:02 OKS 1945 II Olsztyn, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Wojewódzki Puchar Polski

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie wyeliminowała OKS 1945 II Olsztyn z Wojewódzkiego Pucharu Polski. W zaległym meczu II rundy WPP beniaminek IV ligi ograł olsztynian 5:1.

W związku z tym, że na mecz pojechali piłkarze z rocznika 1995, drużynę prowadził Adam Łopatko, a nie Michał Alancewicz, który na co dzień trenuje rezerwy.

Mimo wystawienia bardzo młodego składu, do przerwy rezerwy OKS 1945 prowadziły 1:0.

W drugiej odsłonie spotkani gospodarze wzięli się jednak do roboty. W 62 min. sygnał do strzelania dał Grzegorz Bała. 10 minut później było już 2:1, a na listę strzelców wpisał się "Wowa" Golovatienko. Nie minęła minuta i ponownie bramkę strzelił Bała. W 80 min. "Bałer" wpisał się po raz trzeci na listę strzelców. Pięć minut przed końcowym gwizdkiem natomiast strzał Bały trafił w słupek, piłka trafiła w jednego z graczy OKS 1945 II i wpadła do siatki.

źródło: ksdrweca.futbolowo.pl / stomil.olsztyn.pl