W Elblągu komplet punktów uciekł w doliczonym czasie gry

2023-08-13 00:23:21 Concordia Elbląg, Jagiellonia II Białystok

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

III-ligowa Concordia Elbląg do 92. minuty miała w tabeli live komplet punktów. Niestety w 93. minucie stracili bramkę na 1:1 w meczu Jagiellonią II Białystok. Niedosyt? To chyba za mało powiedziane.

Takiego początku III ligi w Elblągu raczej nikt się nie spodziewał. Concordia, która dostała drugie życie poprzez wycofanie się Sokoła Ostróda, ma po 2. kolejach 4. punkty na koncie. Najpierw wygrali 3:0 w Legionowie z Legionovią, a teraz zremisowali z Jagiellonią II Białystok. Mógł być komplet punktów, ale Jaga strzeliła gola w doliczonym czasie gry.

• Concordia Elbląg – Jagiellonia II Białystok 1:1 (1:0)

1:0 - Szmydt (42), 1:1 - Matheus (90)

Concordia: Sasiak - Szpucha, Jakubowski, Mroczko, Bukacki, Drewek (71i Danowski), Szmydt (90 Rękawek), Nowicki (59 Kottlenga), Jońca, Augusto, Sionkowski