forBet promocja

Liga gra! - Kobiety

Remis Stomilanek z Resovią

2022-09-11 20:09:44 KKP Stomilanki Olsztyn, Resovia Rzeszów

Stomilanki bezbramkowo z Resovią. Fot. Artur Szczepański

Stomilanki bezbramkowo z Resovią. Fot. Artur Szczepański

Piłkarski Stomilanek Olsztyn straciły pierwsze punkty w tym sezonie I ligi. Podopieczne Dariusza Maleszewskiego zremisowały bezbramkowo z Resovią. Nadal jednak przewodzą w ligowej tabeli.

- Zdecydowanie to strata punktów w wykonaniu mojego zespołu - mówił po meczu Dariusz Maleszewski, trener Stomilanek. Powinniśmy raz czy dwa zdobyć bramkę. Dobrze graliśmy, ale momentami zaczęły się pojawiać problemy w naszych szeregach przy podejmowaniu indywidualnych decyzji. Konsekwencją było tego czewona kartka naszej środkowej obrończyni. Sędzia główna tego spotkania nie reagowała jednak na prowokacyjne zachowanie zawodniczek z Rzeszowa. Ciśnienia nie wytrzymałą Sunday i wyleciała z boiska. Mam pretensje do zespołu, bo większość meczu graliśmy dobrze, operowaliśmy piłką, przeważaliśmy. Zabrakło skuteczności i przy tym pojawiała się nerwowość.

Za tydzień drużyna pojedzie na mecz do Wodzisława Śląskiego na mecz z SWD. Ten zespół nie zgodził się na zmianę miejsca rozgrywania spotkania. Wiosną ma się rozpocząć modernizacja obiektu na olsztyńskich Dajtkach i dlatego Stomilanki chciałyby wszystkie mecz tej rundy rozegrać u siebie.

  • Stomilanki Olsztyn - Resovia Rzeszów 0:0

Stomilanki: Ptaszek - Bida (70 Krech), Kędzia, Skrzypińska, Libera, Sokołowska, Rosiak, Kałużna(85 Taranowska), Osajkowska, Olender (46 Korzec, 70 Czarnecka), Sunday

rys