News - Reprezentacja

Paweł Dawidowicz zagrał w reprezentacji

2021-09-02 22:37:00 Paweł Dawidowicz, Polska

Paweł Dawidowicz. Fot. pzpn.pl

Wychowanek Sokoła Ostróda Paweł Dawidowicz zagrał w czwartek (2 września 2021 r.) w reprezentacji Polski. Obrońca Hellas Werona pojawił się w pierwszej połowie spotkania zmieniając Bartosza Bereszyńskiego.

Paulo Sousa wprowadził Dawidowicza w pierwszej połowie (32 minuta) przy stanie 1:1. W przerwie meczu okazało się, że Bereszyński - jak powiedział na antenie TVP Mateusz Borek - naciągnął pachwinę.

Reprezentacja Polski wygrała 4:1 z Albanią w meczu eliminacji mistrzostw świata 2022. W kolejnym spotkaniu nasza kadra zagra na wyjeździe z San Marino (w niedzielę), a na koniec wrześniowych spotkań z Anglią w Warszawie (8 września).

Dla Pawła Dawidowicza był to występ nr 4 z orzełkiem na piersi. Piłkarz urodzony w Olsztynie w kadrze zadebiutował w 2015 roku u trenera Adama Nawałki.