forBet promocja

News - Puchar Polski

Dobra wiadomość dla kibiców Sokoła. Mecz z Wartą będzie na IPLA TV!

2020-10-29 20:16:03 Sokół Ostróda, Warta Poznań

Sokół Ostróda. Fot. Paweł Piekutowski

Sokół Ostróda. Fot. Paweł Piekutowski

W piątek (30 października) Sokół Ostróda na własnym stadionie rozegra spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski z Wartą Poznań. Początek spotkania o godz. 18, a transmisję ze spotkania będzie można obejrzeć za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA.

To miało być kolejne piłkarskie święto w Ostródzie. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany. Jak wszyscy doskonale wiemy sportowe wydarzenia w Polsce odbywają się bez udziału publiczności.

Na szczęście Sokół Ostróda otrzymał zgodę od Polsatu na przeprowadzenie transmisji poprzez telewizję internetową IPLA TV. Mecz będzie można obejrzeć na darmo w sieci.

Sokół Ostróda nie jest oczywiście faworytem tego spotkania, bo zmierzy się z beniaminkiem Ekstraklasy - Wartą Poznań. Goście mogą jednak wystawić do gry piłkarzy z szerokiej ławki rezerwowych, bo Warta już w poniedziałek zagra mecz ligowy z Legią Warszawa.

Gospodarze podejdą do tego spotkania podbudowani ostatnim zwycięstwem w lidze. Podopieczni Piotra Jacka wygrali we Wrocłamiu z rezerwami Śląska.

Sokół Ostróda to jedyny reprezentant naszego regionu w tegorocznej edycji Pucharu Polski. W lipcu odpadł Stomil Olsztyn oraz Olimpia Elbląg.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  # ####    # 
#  # #  #   # 
###### #  #   # 
#  # #  #   # 
#  # #  # #  # 
#  # ####  ####