forBet promocja

News - III liga

Nowy zarząd Czarnych dopiero w 2011

2010-12-14 23:47:45 -

Nowy zarząd Czarnych dopiero w 2011

14 grudnia odbyło się Walne Zgromadzenie członków klubu Czarnych Olecko. Miał zostać wybrany nowy zarząd klubu.

Niestety nowe władzie klubu poznany dopiero w stycziu 2011 roku. Na wsiosek jednego z członków, zebrani na walnym zdecdyowali o przerwaniu walnego i kontynuowaniu go dopiero 11 stycznia 2011 roku.

Komentarze

  1. NOE 2010-12-21 16:11:08 (acfv***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #23 0:0 zgłoś

    nie ma chętnych ?

Dodaj swój komentarz

                    
#    # #   # #    # 
##   #  # #  #    # 
# #  #   #   #    # 
#  # #   #   #    # 
#   ##   #    #  #  
#    #   #     ##