Czwartoligowcy bliżej utrzymania

2019-06-26 21:39:31 Błękitni Orneta, Unia Susz, Rominta Gołdap, Pisa Barczewo

Błękitni Orneta przegrali 2:3 w Suszu. Fot. Emil Marecki

W środę odbyły się dwa barażowe spotkania o grę w IV lidze w następnym sezonie. Bliżej pozostania w lidze są dwa zespoły grające ostatnio na czwartoligowych boiskach.

Unia Susz na własnym boisku pokonała 3:2 Błękitnych Orneta. Goście mogą bardzo żałować porażki, bo do przerwy prowadzili 2:1.

W drugim spotkaniu Rominta Gołdap pokonała u siebie 2:1 Pisę Barczewo. W tym spotkaniu po pierwszej połowie był bezbramkowy remis.

Rewanżowe spotkania zaplanowano na najbliższą sobotę (29 czerwca) o godz. 17.

1. Rych 2019-06-29 17:53:15 (***.***.***.***) #70224 0:0 zgłoś

Błękitni Orneta 1:1 Unia Susz ,do przerwy a jak jest w Barczewie...?

2. jerry 2019-06-29 17:41:27 (***.***.***.***) #70223 0:0 zgłoś

pisa - rominta 6 ; 0

3. ten 2019-06-29 17:20:29 (***.***.***.***) #70221 0:0 zgłoś

Jakie wyniki do przerwy...czy ktoś wie?

4. wiech 2019-06-27 16:50:34 (***.***.***.***) #70207 0:0 zgłoś

Pisa Barczewo w tym roku u siebie nie przegrała żadnego meczu ,wydaje się zdecydowanym faworytem z Rominta,Błekitni tylko na początku w tym roku przegrali z Rybnem 01 ,u siebie też nie lubią przegrywać, będzie ciekawie albowiem osiągnęli świetny wynik w Suszu.

5. Op 2019-06-27 16:42:41 (***.***.***.***) #70206 0:0 zgłoś

Błękitni Orneta wystarczy im 10,21 by grać w 4 lidze.Pisa Barcżewo wystarczy 10 .31,42.53.

6. Mars 2019-06-27 10:19:47 (***.***.***.***) #70204 0:0 zgłoś

Tak ,ale u siebie stracic gole ,w rewanżu faworytami raczej bym uznał drużyny z Orneta i Barczewa ,bo naprawdę osiągnęli znakomite wyniki wyjazdowe !

7. Garbarnia 2019-06-27 09:36:13 (***.***.***.***) #70203 0:0 zgłoś

Oby tylko Unia została. Takich symulantów ałaa jak Orneta dawno nie widzieliśmy. Gdzie wy do tego poziomu jak tu jest ciągła walka. Zostańcie w okręgówce, tam będziecie mogli pokrzyczeć i poleżeć na murawce. Motor i Jeziorak za Unią! Powodzenia Susz!