News - III liga - Puchar Polski

PP: W Olsztynku Legionovia była lepsza o klasę

2015-07-19 01:59:15 -

Niestety, nie będzie kolejnej rundy Pucharu Polski w wykonaniu Olimpii Olsztynek. Nasz III-ligowiec uległ u siebie II-ligowej Legionovii 1:3.

Prowadzenie w meczu objęli piłkarze Mirosława Romanowskiego po bramce Mateusza Różowicza, który wykorzystał nieporozumienie obrońców i bramkarza.

Gospodarze dzielnie trzymali się do przerwy, a w zasadzie do 45 min., gdy wyrównanie Legionovii dał Mateusz Kwiatkowski, filigranowy napastnik, wypożyczony do Legionowa z chorzowskiego Ruchu.

Po przerwie gole strzelali już tylko goście, którzy momentami mieli przytłaczającą wręcz przewagę i zasłużenie przeszli do kolejnej rundy Pucharu Polski.

• Olimpia Olsztynek – Legionovia Legionowo 1:3 (1:1)

1:0 - Różowicz (30), 1:1 - Kwiatkowski (45), 1:2 - Odunka (69), 1:3 - Ziąbski (89)

Olimpia: Miara – Francuz, Waląg, Michałowski, Szumski (75 Rusiecki) – Narojczyk, Wronka, Szymula (72 Kowalski), Alancewicz (75 Duch), Żórański – Różowicz

Legionovia: Rutkowski – Tlaga, Grudniewski, Dankowski, Goliński – M.Grzelak, Ziąbski, Kwiatkowski (58 Szczepański), Zawodziński (51 Milewski), Odunka (89 Kowalski) – Jankowski