Krótko - Sparingi

Sparing: Orlęta Reszel - Mazur Pisz 2:0

2011-03-17 09:40:31 Orlęta Reszel, Mazur Pisz

W rozegranym w środę sparingu Orlęta Reszel pokonały Mazur Pisz 2:0. Grano systemem 3x 30 minut, a obie bramki padły w pierwszej tercji.

Gole dle reszelskiego zespołu zdobyli: Paweł Romańczuk i Kamil Jankiewicz.

Orlęta: Prusinowski (46' Doborzyński) - Bieluń, Królik, Klimko (46' Schwesig), Matauszek, Zaleśkiewicz (46' Kuszczak), Jaśkiewicz (46' Sawa), Romańczuk (75' K. Jankiewicz), Wójcik (46' Adamiak), Kozoń (46' D. Pawlak), K. Jankiewicz (46' P. Wiensław).

aadamiak

1. Mks Korsze 2011-03-19 16:16:16 (***.***-***-***.tkchopin.pl) #2305 0:0 zgłoś

Rywal rywalem przekonamy sie w lidze niedowarku!!!!!z concordia łatwo skóry nie sprzedamy, zwłaszcza że wrócił nasz najlepszy bramkarz, atak dobry:)

2. FT 2011-03-19 11:05:53 (***.***.***.***) #2292 0:0 zgłoś

no taaa, i rywal był z tej samej półki, haha nie pogadasz!!!

3. Mks Korsze 2011-03-18 20:17:22 (***.***-***-***.tkchopin.pl) #2264 0:0 zgłoś

Dla wszystkich niedowiarków że mieliśmy słabszy dzień z Płomieniem....Mks Korsze- Orleta Reszel 7:2.........przekonamy sie w lidze że zasługujemy na utrzymanie!!!!!