Lepszych dwóch rannych niże jeden zabity. Olimpia Elbląg - Legionovia 1:1

2014-03-15 17:05:12 Olimpia Elbląg, Legionovia Legionowo

Anton Kołosow (zdjęcie ilustracyjne). Fot. Michał Kuna

Olimpia Elbląg po wyrównanym meczu zremisowała z Legionovią 1:1.

Mecz lepiej zaczęli goście. W pierwszej połowie Legionovia dwa razy była blisko wyjścia na prowadzenie. Najpierw Marcin Stańczyk uderzył sprzed pola karnego w słupek, a chwilę później sędzia nie uznał jego gola ze względu na faul na bramkarzu.

Co nie udało się gościom, uczynili gospodarze. Z prawej strony wrzucił Maciej Prusinowski, piłki nie sięgnął Marek Lendzion, a Anton Kołosow z kilku metrów posłał głową piłkę do siatki.

Gracze spod Warszawy wzięli się do roboty od początku drugiej połowy. Dużo ożywienia wnieśli dwaj rezerwowi, którzy pojawili się na boisku po przerwie. Efekt przyszedł już po kwadransie. To właśnie rezerwowy Daniel Ryndak uderzył z "szesnastki" i pokonał Mateusza Imianowskiego.

Pod koniec meczu Olimpia poderwała się jeszcze do ataków. Postacią spotkania mógł zostać Kołosow, ale jego uderzenie z ostrego kąta wybronił jednak bramkarz Legionovii.

• Olimpia Elbląg – Legionovia Legionowo 1:1 (1:0)

1:0 — Kołosow (29), 1:1 — Ryndak (61)

Sędziował: Sulikowski (Gdańsk)

Żółte kartki: Ichim, Stępień (Olimpia), Romanchuk, Pielak (Legionovia)

Olimpia: Imianowski — Lewandowski, Kopycki, Skierkowski (69 Sambor), Ichim, Kołosow, Piotrowski (70 Maciejak), Stępień, Ressel, Sedlewski, Prusinowski