forBet promocja

Krótko - Juniorzy - Inne

Młode Sokoły na meczu Lechii

2013-10-21 23:18:52 Sokół Ostróda, Lechia Gdańsk, Paweł Dawidowicz, Lech Poznań

Najmłodsi piłkarze z Ostródy w towarzystwie Dawidowicza na PGE Arenie. Fot: www.ostrodaonline.pl

Najmłodsi piłkarze z Ostródy w towarzystwie Dawidowicza na PGE Arenie. Fot: www.ostrodaonline.pl

Nie lada gratkę dla najmłodszych adeptów piłki nożnej z Ostródy przygotowali działacze Sokoła we współpracy z rodzicami piłkarzy. Zawodnicy z roczników 2003-2006 mieli w minioną sobotę okazję przyjrzeć się spotkaniu Ekstraklasy. W Gdańsku Lechia podejmowała Lecha Poznań, a mecz oglądało z trybun około 40 młodych piłkarzy Sokoła.

Lechia Gdańsk, w ramach promocji klubu, przygotowała dla juniorskich grup Sokoła kilkadziesiąt biletów na szlagierowy mecz z Lechem. Na piękną, nowoczesną PGE Arenę, która od Ostródy oddalona jest zaledwie o 130 kilometrów, wybrała się blisko pięćdziesięcioosobowa grupa dzieci wraz z rodzicami i członkami zarządu.

Poza ciekawym meczem, wielką atrakcją dla młodych adeptów futbolu było pomeczowe spotkanie z Pawłem Dawidowiczem. 19-letni, pochodzący z Ostródy piłkarz Lechii oprowadził ostródzian po PGE Arenie i rozdawał im autografy. Były zawodnik młodzieżowych drużyn Sokoła rozegrał w tym sezonie 11 spotkań w pełnym wymiarze czasowym w gdańskiej ekipie. Stał się tym samym jednym z dwóch (obok Rafała Gikiewicza ze Śląska Wrocław) piłkarzy grających obecnie w Ekstraklasie, którzy mają za sobą występy w drużynie z Ostródy.

Lechia Gdańsk przegrała z Lechem Poznań 1:4. Był to tym samym ósmy mecz z rzędu drużyny Dawidowicza bez zwycięstwa.

 

raf

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
##### # #### 
#  # # #  # 
#  # # #  # 
##### # # # # 
#   # #  # 
#   # ### #