Liga gra! - IV liga

Wyniki IV ligi: Rominta nadal idzie jak burza przez ligę

2013-09-14 19:24:00 Rominta Gołdap, Olimpia Olsztynek, Pisa Barczewo, Mazur Ełk

Rominta Gołdap wygrała w Barczewie. Fot. Artur Szczepański

Rominta Gołdap nadal jest niepokonaną drużyną w IV lidze. Lider rozgrywek wygrał 5:1 w Barczewie z miejscową Pisą. Olimpia Olsztynek drugi raz w tym sezonie strzeliła siedem bramek w jednym meczu. Tym razem pokonali 7:2 Mazura Ełk.

• Mamry Giżycko - Zatoka Braniewo 1:1
  • DKS Dobre Miasto - Stomil II Olsztyn 1:0 (0:0)

• Pisa Barczewo - Rominta Gołdap 1:5

Pisa Barczewo - Rominta Gołdap 1:5 Pisa Barczewo - Rominta Gołdap 1:5 Pisa Barczewo - Rominta Gołdap 1:5 Pisa Barczewo - Rominta Gołdap 1:5 Pisa Barczewo - Rominta Gołdap 1:5

Zobacz pełną galerię zdjęć: Pisa Barczewo - Rominta Gołdap 1:5

Drużynę Rominty oraz naszych czytelników przepraszamy za pierwotne błędne podanie wyniku.

• GKS Wikielec - Olimpia II Elbląg 4:0 (3:0)

Bramki: Sobociński (3), Jęczewski

WIDEOREALCJA

NA SPOTKANIA IV LIGI ZAPRASZAŁ BARTŁOMIEJ WIERZBICKI Z MAZURA EŁK

PROWADZISZ KLUBOWY SERWIS PIŁKARSKI? CHCESZ ZALINKOWAĆ TUTAJ RELACJĘ MECZOWĄ? WYŚLIJ ADRES NA [email protected]!

1. kibic 2013-09-17 11:24:14 (***-***-***-***.makronet.pl) #36662 0:0 zgłoś

chlopie wstyd dla Barczewa ? na 16 osob masz 4 z poza barczewa . a tak u Darka M bylo 13 osob w kadrze i 5 z barczewa chyba tylko

2. JAN Kazimierz 2013-09-16 17:46:09 #36650 0:0 zgłoś

a pisa to juz nie ta pisa co w zeszłym sezonie, teraz to zlepek miejscowych małolatów popijasów i armii zaciężnej z nidzicy. wstyd dla Barczewa, gratuluje Romincie.

3. ozos 2013-09-16 16:44:31 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #36648 0:0 zgłoś

Rominta pewniak do awansu.

4. manitoo 2013-09-16 14:01:28 (***-***-***-***.ip.netia.com.pl) #36639 0:0 zgłoś

Zmień płytę członku zarządu klopa, bo ta już jest nudna. Za Twoje nie grał. A może graliście razem i się nie podzielił. Teraz zawiedziony się czujesz. Nasza rodzina jest większa niż wasza rzesza kibiców. I nic tu nie pomogą wasze chamskie podjazdy. Żal wam d... ściska.

5. john 2013-09-16 13:05:02 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #36637 0:0 zgłoś

to zwiekszcie oplaty dla waszej wielkiej rodziny, 50- osobowej jak na 60-tys miasto to wstyd, chwalicie się że macie tylu kibiców - nie możecie się zrzucić ? , ja wam radzę -jak wasz byly prezes , zagrajcie na maszynach, może wygracie, powodzenia

6. marek 2013-09-15 23:46:00 (static-***-***-***-***.devs.futuro.pl) #36633 0:0 zgłoś

Jak się zrzucicie na trenera to Golo zrezygnuje. Weźcie pod uwagę, że trenerowi z zewnątrz trzeba zapłacić minimum 3000 plus mieszkanie. Kto chętny na sponsoring?

7. dynia 2013-09-15 22:53:24 #36632 0:0 zgłoś

pisa dostała lekcje pokory. 1-5 zgłoś się

8. Olimpia 2013-09-15 21:46:59 (***.***.***.***) #36629 0:0 zgłoś

Wie ktoś może kto strzelał dla olsztynka?

9. L 2013-09-15 21:19:09 (ovt***.internetdsl.tpnet.pl) #36626 0:0 zgłoś

Brawo ROMINTA gramy ROMA gramy

10. manitoo 2013-09-15 20:31:14 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #36620 0:0 zgłoś

Widzę, że znów wszyscy trzej kibice Zapalniczki wolą komentować mecze Mazura niż swego klopa

11. kibic mazura 2013-09-15 18:08:59 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #36604 0:0 zgłoś

jak zlapiemy świeżość to derby wygramy (ale z Prostkami) haaa,haaaaaaa

12. Drwęca 1919 2013-09-15 18:02:41 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #36602 0:0 zgłoś

Przed rozpoczęciem ligi faworytami ligi na pewno były zespoły z Olsztynka oraz Gołdapi,ale myślałem,że Drweca w czołówce ligi będzie spokojnie.A tutaj nadal grają Ci sami zawodnicy...Trenerze chcemy zmian !!! Zmian w składzie !! Po raz kolejny siedzą na ławce młodzi chłopacy !! Po co grać 40letnim zawodnikiem ?? Jaki jest tego sens ? tym bardziej,że to on zawalił bramke na 2:1.....KSD KSD KSD !

13. jan 2013-09-15 15:23:50 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #36595 0:0 zgłoś

Mazur jeszcze ,,nie złapał świeżości'' ale we wrześniu ( którego roku) powinno to nastąpić. Tak przynajmniej twierdzi profesor z akademi (pożal się boże) elckiego mazura .

14. Strzelcy 2013-09-15 10:40:59 (host-***-***-***-***.gizycko.mm.pl) #36588 0:0 zgłoś

Bramki dla Rominty: Kiler, 2x Mościński , Twarowski, Kisiel.

15. Kania 2013-09-15 09:25:47 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #36586 0:0 zgłoś

Panie Golak i to właśnie czas żeby sie podać do dymisji!

16. ja do ja 2013-09-15 08:13:09 (***.***.***.***) #36584 0:0 zgłoś

ok czerwona kartka to oslabienie ,ale dac sobie strzelic 7 bramek?Chyba ze wasz super trener dalej chcial grac ofensywnie przeciesz w waszej bramce tez stal nominalny bramkarz,ustawic troche inaczej obrone i czekac na kontry .Widzialem mecze w ktorych oslabona druzyna po 2 czerwach nie tylko bronila wyniku ale i strzelala bramki

17. do ja 2013-09-15 07:33:43 (***.braniewo.vectranet.pl) #36583 0:0 zgłoś

Mecz w Olsztynku to jakaś bajka po 11 minutach Mazur prowadził 2:0 W 26 minucie bramkarz Mazura za faul przed polem karnym dostaje czerwo i wiadomo było ze Olsztynek zaatakuje do przerwy wyrównali po przerwie na Mazurze zrobili egzekucje ale gdyby nie czerwo to wynik mogł byc w druga stronę pozdrawiam

18. redakcja dwadozera.pl / rys 2013-09-15 07:19:48 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #36582 0:0 zgłoś

90minut.pl oraz my wzięliśmy wynik meczu Rominty z facebooka z komentarzy, gdzie czytelnicy podają wyniki ;) Nigdy tam nas nikt nie oszukał. Oczywiście błąd idzie na nasze konto i nie szukamy żadnych usprawiedliwień i jeszcze raz przepraszamy za zamieszanie.

19. Neutralny 2013-09-15 03:28:58 (v***-***.opera-mini.net) #36581 0:0 zgłoś

Nie rozumiem tej spinki,źle życzących liderowi,po co wypisywać nieobiektywne komentarze,nie mając ku temu podstaw.Rominta jest na pierwszym miejscu,zasłużenie zresztą i nie ma sensu tak roztkliwiać się nad tym faktem.Zaczynając pisać tak obrazoburcze komentarze na jej temat,wyrządzacie ludzie sobie szkodę,uonaczniając przy tym swoje jadowite nastawienie.

20. ja 2013-09-14 23:53:36 (public-gprs***.centertel.pl) #36580 0:0 zgłoś

ktoś może opisać mecz w Olsztynku?

21. do darex 2013-09-14 22:48:14 (***.morag.vectranet.pl) #36577 0:0 zgłoś

Ostro liżesz dupę chłopakom z dwadozera, czyżby twoi koledzy tam pracowali???!!!

22. robson 2013-09-14 22:45:57 (***.morag.vectranet.pl) #36576 0:0 zgłoś

Do "R" a ty myślisz ze portal 90 minut.pl, to nie idzie na łatwiznę. Pewnie przepisali wynik z portalu dwadozera.

23. darex 2013-09-14 22:29:07 (***.***.***.***) #36574 0:0 zgłoś

a ja też powiem krótko - jęczą poniżej tu tylko ci którzy w życiu sami niczego konstruktywnego nie zrobili ale szydzić z innych i wyśmiewać to i owszem, jesteście żałośni.....

24. R 2013-09-14 22:28:25 (abym***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #36573 0:0 zgłoś

Największy polski portal piłkarski, 90minut.pl podał wynik 5-1 dla Pisy Barczewo. Wpadki zdarzają się jak widać wszystkim, nawet tamtemu serwisowi, więc nie powinno się mieć o to aż tak wielkich pretensji do dwadozera.pl

25. robson 2013-09-14 22:20:20 (***.morag.vectranet.pl) #36572 0:0 zgłoś

Powiem krótko, to chyba największa wtopa tego serwisu od początku jego istnienia. Jak zobaczyłem wynik z Barczewa od razu coś mi nie pasowało, jak dla mnie przeprosiny nic nie dają, schodzicie na psy panowie!!!

26. :) 2013-09-14 22:18:35 (barczewo.macrosat.pl) #36571 0:0 zgłoś

w 1 polowie Goldap grala bardzo słabo i Pisa ich cisnela, lecz nie wykorzystywali sytuacji...

27. EX 2013-09-14 21:17:15 (public-gprs***.centertel.pl) #36567 0:0 zgłoś

STRONA SCHODZI NA PSY, PODAJĄ NIEPRAWDZIWE WYNIKI

28. Hubert 2013-09-14 20:45:15 (gat***.internetdsl.tpnet.pl) #36564 0:0 zgłoś

Rominta wygrała 5:1 !!! Nie wiem skąd macie te informacje !! -_- Rominta wciąż niepokonana :)

30. pisa 2013-09-14 20:28:13 (***.***.***.***) #36558 0:0 zgłoś

Bylem na meczu pisawygrala a karwo sam 4 strzelił!

31. Cinek 2013-09-14 20:13:26 (***.olsztyn.vectranet.pl) #36554 0:0 zgłoś

A co robi Pan Maleszewski teraz , szkoda Pisy?

32. xyz 2013-09-14 20:05:42 (dpz***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #36552 0:0 zgłoś

coś wam się pomyliło... Rominta-Pisa 5:1

33. Zbyszek Konobrocki 2013-09-14 20:04:04 (aeto***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #36551 0:0 zgłoś

Panie redaktorze proszę o zbieranie informacji od osób kompetentnych odnosnie wyników. Rominta Gołdap jest nadal niepokonana, wygraliśmy ten mecz. Ma Pan nieprawdziwe informacje i wyglada to bardzo brzydko. Pozdrownienia z Gołdapi