Gol do szatni i drugie 1:0. Concordia Elbląg - Radomiak 1:0

2013-08-24 20:45:19 Concordia Elbląg, Radomiak Radom

Nadspodziewanie dobrze spisuje się w tym sezonie Concordia Elbląg. II-ligowiec drugi raz z rzędu wygrał 1:0 - tym razem u siebie z Radomiakiem.

Już w 2 minucie Radomiak mógł wyjśc na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową na bramkę Zocha uderzał Ciach jednak jego strzał okazał się minimalnie niecelny. Concordia w pierwszych minutach ograniczyła się do gry z kontrataku jednak nie stworzyła większego zagrożenia pod bramką gości. Kwadrans od rozpoczęcia gry Zejgilic zdecydował się na strzał z dystansu i piłka minęła o centymetry bramkę rywali. W 40. minucie na strzał z 16 metrów zdecydował się Stępień jednak okazał się o nie celny. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry z 16 metra uderzał Szuprytowski, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki strzeżonej przez Skowrona.

Druga połowa rozpoczęła się od strzału Zejglica jednak bramkarz rywali nie miał problemów z obroną. W 59. minucie po błędzie defensywy Radomiaka w sytuacji sam na sam znalazł się Martynowicz jednak nie potrafił pokonać bramkarza gości. W odpowiedzi Wichtowski uderzał na bramkę Zocha jednak niecelnie.

W doliczonym czasie gry z lini pola karnego uderzał Bojek jednak jego strzał został zablokowany przez co gospodarze ruszyli z kontrą jednak do obrony zdąrzył wrócić Bojek i przerwał groźnie zapowiadającą się akcję. W ostatniej minucie spotkania drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Stępień.

Concordia, która do tego spotkania przystąpiła w 15-osobowym składzie w pełni zasłużenie pokonała zespół z Radomia i awansowała na 9. pozycję.

Concordia Elbląg - Radomiak Radom 1:0 Concordia Elbląg - Radomiak Radom 1:0 Concordia Elbląg - Radomiak Radom 1:0 Concordia Elbląg - Radomiak Radom 1:0 Concordia Elbląg - Radomiak Radom 1:0