News - II liga - Sparingi

Sparing: Olimpia Sztum - Concordia Elbląg 4:1

2013-07-10 22:32:53 Concordia Elbląg, Olimpia Sztum, Bogdan Pymon

Herb Concordii Elbląg. Fot. 90minut.pl

II-ligowa Concordia Elbląg zagrała w osłabionym składzie, ale porażka 1:4 z IV-ligowcem z Pomorza chluby nie przynosi.

Gospodarze losy meczu rozstrzygnęli już przed przerwą, kiedy strzelili trzy gole. Honorową bramkę dla Concordii strzelił 17-letni Bogdan Prymon z Granicy Zagaje. Na listę strzelców jeszcze w pierwszej połowie mógł się też wpisać Damian Szuprytowski, ale trafił w poprzeczkę.

W drugiej połowie, już przy stanie 3:1, karnego dla "Conki" nie wykorzystał Bartosz Drewek.

• Olimpia Sztum
– Concordia Elbląg
 4:1 (3:0)

1:0 — Jaworski (21), 2:0 — Wilmański (23), 3:0 — Korda (44), 3:1 — Prymon (54), 4:1 — Kotowski (89 k)

źródło: "Dziennik Elbląski"