Krótko - V liga

A "Zrubek" znowu z hat-trickiem...

2012-10-11 09:36:37 Olimpia Olsztynek, Ewingi Zalewo, Marcin Łukaszewski

Marcin Łukaszewski jeszcze w barwach Błękitnych Pasym. Fot. Daniel Kwiatkowski

Wiemy, że to tylko "okręgówka", ale jeżeli gość ma średnią ponad dwie bramki na mecz po kilkunastu spotkaniach, to już naprawdę "coś"! W środę w meczu 11. kolejki z Ewingami Zalewo Marcin Łukaszewski z Olimpii Olsztynek strzelił swoje gole numer 22, 23 i 24.

Pierwszą bramkę Łukaszewski strzelił z rzutu karnego w 28 min. Na 2:0 podwyższył pięć minut przed przerwą, a ostatnie trafienie dołożył w 51 min. Olimpia wygrała 3:0.

ZOBACZ INNE WYNIKI GRUPY 2 LIGI OKRĘGOWEJ!

1. adam 2012-10-15 21:55:40 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #25052 0:0 zgłoś

To prawda,że jego pociąg już odjechał... Szkoda bo jeszcze jak grał w Barczewie to Zachorski mógł mu nosić buty. Taka już jest ta nasza piłka, że jak nie masz układów tonie grasz nawet jak strzelasz 50 bramek w sezonie. A tak poza tym to napastnik nie musi się niczym wyróżniać-wystarczy że strzela bramki.

2. :) 2012-10-13 20:45:55 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #24973 0:0 zgłoś

W Ruchu nie miał szans się przebić , grali wtedy tacy zawodnicy jak Kobeszko , Bzdęga , Twardowski , Łukasik Filipek .. miał cięzko .. zeby wtedy poszedł do jakiegos klubu z wieksza siła przebicia to dzisiaj zapewne by grał bardzo wysoko... Niestety pociag do piłkarskiej kariery odjezdza tylko raz... jego juz odjechał..

3. kleks 2012-10-12 14:40:49 (***.olsztyn.vectranet.pl) #24884 0:0 zgłoś

jak widze info o tym kopaczu to mnie skreca ze smiechu. wielka gwiazda hehe

4. olsztynek 2012-10-12 10:09:37 (***-***-***-***.matcom.com.pl) #24875 0:0 zgłoś

widziałem go parę razy i naprawdę, żadnej rewelacji nie gra!!

5. asd 2012-10-12 07:46:50 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #24874 0:0 zgłoś

No na pewno jest lepszy jak Łukasik ze Stomilu!!!!!!!

6. ... 2012-10-11 23:22:06 (***.***.***.***) #24871 0:0 zgłoś

Co z tego ze tyle wali w okręgówce a wcześniej w 4 lidze? Jak w Stomilu się nie przebił. No dobra nei wyszlo. Ale w Ruchu Wysokie Mazowieckie się nie przebić? Słaby i tyle. Typowa stojanow i sęp pola karnego. Gość wyżej nie zrobił i nie zrobi kariert

7. neo 2012-10-11 22:33:37 (***-***-***-***.matcom.com.pl) #24870 0:0 zgłoś

z tego co pamietam to w IV lidze walnął ponad 50siąt... a tobe dupe zal sciska marny kopaczyno!!

8. kadalux 2012-10-11 21:51:16 (cmg***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #24869 0:0 zgłoś

w okregowce szal robi, robia bramki wrazenie bo tam jego miejsce ;)

9. neo 2012-10-11 17:36:40 (dke***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #24848 0:0 zgłoś

z tego co wiem, to ma już 25 bramek, proszę policzyc

10. skit 2012-10-11 16:37:32 (cpc***-bele***-***-***-cust***.***-***.cable.virginmedia.com) #24847 0:0 zgłoś

Widzę,że nic się nie zmieniło :) Do zobaczyska za miesiąc Źrub...

11. indianin 2012-10-11 15:11:49 (dke***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #24841 0:0 zgłoś