Jeziorak Iława przegrał ze Stalą Stalowa Wola

2012-05-05 20:43:33 Jeziorak Iława, Stal Stalowa Wola

Na własnym stadionie podopieczni Piotra Zajączkowskiego przegrali 1:2 ze Stalą Stalowa Wola.

Bramkę dla Jezioraka zdobył... Tomasz Lewandowski. Było to samobójcze trafienie zawodnika ze Stalowej Woli.

Więcej o meczu wkrótce. Zapraszamy do komentowania.

1. kibic 2012-05-07 17:15:30 (***.***.***.***) #17856 0:0 zgłoś

Dobry mecz Jezioraka, zwłaszcza w II połowie. Szkoda, że w pierwszej połowie straciliśmy dwie bramki. Druga bezapelacyjnie należała do nas. Kilka nie wykorzystanych ładnych akcji, min. super strzał w poprzeczkę. Młodzi zawodnicy pokazali się z dobrej strony ( Zajączkowski gra nie tylko ze względu na nazwisko), Otręba - super, Chilingaryan powinien wykonywać wszystkie rzuty wolne, bo ma potencjał. Z taką grą na pewno jeszcze coś tej wiosny ugramy. Wielkie brawa za walkę!! No i doping z obydwu stron na super poziomie, oby tak zawsze!!!

2. Assass 2012-05-06 12:45:51 (dqe***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #17774 0:0 zgłoś

Coraz bliżej spadku: W II lidze * porażka ze Stalą * zwycięstwa: Świtu, Pogoni i zapewne Stali Rz. (jak zła kolejka to zła) * fakt, że jeszcze wo. za mecz z KSZO otrzymają: Pogoń, Stal, Wisła i Garbarnia W I lidze * porażki Dolcanu, Wisły P. i Sandecji * zwycięstwo Polkowic