Liga gra! - III liga

Niedzielne wyniki: Korsze dokończyły z przytupem, wielkie lanie w Węgorzewie

2011-10-30 22:32:35 MKS Korsze, Granica Kętrzyn, Vęgoria Węgorzewo, Błękitni Pasym

Ekipa z Korsz po dwudniowym boju wyjechała ze stadionu w Łomży zwycięska. Fot. Damian Lemański

Kilkunastogodzinna przerwa dobrze zrobiła piłkarzom z Korsz. W drugiej części przerwanego w sobotę z powodu mgły meczu MKS strzelił w Łomży dwie bramki i ograł miejscowy ŁKS 1926 2:1. U siebie punkty zgubiła za to Granica, która - choć prowadziła - dość wyraźnie dała się ograć Pogoni Łapy. W jedynym meczu IV ligi Vęgoria rozniosła Błękitnych Pasym aż 5:0.

III liga.

• ŁKS 1926 Łomża - MKS Korsze 1:2 (1:1)

1:0 - Hryszko (29), 1:1 - Paweł Sawicki (42), 1:2 - Kozłowski (90)

Mecz miał być rozegrany w sobotę, ale z powodu mgły w 39 min. spotkanie przerwano. Zawody dokończono w niedzielne przedpołudnie.

• Granica Kętrzyn - Pogoń Łapy 1:3 (1:1)

1:0 - Kowalewski (7), 1:1 - Ksepka (12), 1:2 - Minow (62), 1:3 - Sipko (85 k)