Krótko - A klasa

A klasa: Strażak Gryźliny - Leśnik Nowe Ramuki 2:3 (1:2)

2011-10-16 22:06:32 Leśnik Nowe Ramuki, Strażak Gryźliny

Lider grupy 3 A klasy przyjechał w niedzielne popołudnie do Gryźlin i niewiele brakowało, a zgubiłby punkty z dołującym ostatnio Strażakiem.

Spotkanie rozpoczęło się planowano. Goście 2:0 prowadzili już po 25 minutach i zanosiło się na kolejną wysoką porażkę Strażaka. Końcówka pierwszej i początek drugiej połowy należały jendak do gospodarzy, którzy za sprawą dwóch trafień niezawodnego Krzysztofa Stankiewicza doprowadzili do wyrównania. Pierwszego gola Stankiewicz strzelił z karnego (ZOBACZ BRAMKĘ!), a druga bramka to bardzo ładna indywidualna akcja - napastnik Strażaka wymanewrował dwóch obrońców i z lewego narożnika pola karnego, technicznym strzałem zmieścił piłkę przy dalszym słupku (ZOBACZ TRAFIENIE!).

Po wyrównującym tafieniu Stankiewicza gra znowu się wyrównała. Z minuty na minutę goście opadali z sił, odgryzajac się co jakiś czas dość groźnymi kontrami (m.in. piękny strzał Stankiewicza), a gracze Leśnika podkręcali tempo. Ataki gości dały efekt tuż przed końcem spotkania, kiedy składną akcję całego zespołu wykończył Kamil Kępka.

• Strażak Gryźliny - Leśnik Nowe Ramuki 2:3 (1:2)

0:1 - Kokot (15), 0:2 - Hernik (25), 1:2, 2:2 - K. Stankiewicz (36 k, 48), 2:3 - Kępka (86)