forBet promocja

News - Sparingi

"Weekendowe sparingi" z udziałem naszych drużyn (23-25 lutego 2024 r.)

2024-02-25 09:03:00 Concordia Elbląg, Huragan Morąg, MKS Działdowo, Polonia Iłowo, Olimpia Olstynek, GKS Wikielec, DKS Dobre Miasto

Stomil II Olsztyn wygrał 7:1 z Warmią Wrzesina. Fot. Emil Marecki

Stomil II Olsztyn wygrał 7:1 z Warmią Wrzesina. Fot. Emil Marecki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami spotkań sparingowych z udziałem drużyn z Warmii i Mazur w ostatni weekend lutego 2024 roku.

  • Bałtyk Gdynia - Concordia Elbląg 3:0

Concordia: Manikowski - Doniecki, Staniak, Jakubowski, Szpucha, Susak, Nowicki, Danowski, Sionkowski, Makarski, Noworyta oraz Jasieniecki, Rękawek, Kaczorowski, van Leperen, Bartosiński, Maćkowski, Maciąg

  • DKS Dobre Miasto - GKS Wikielec 0:2

0:1 - Sobociński (5), 0:2 - Kordykiewicz (6)

  • Sokół Ostróda - Warmia Olsztyn 3:0

Gole: Styś, Chmielewski, Gajewski.

  • MKS Korsze - Łyna Sępopol 7:2
  • Stomil II Olsztyn - KS Wrzesina 7:1.

Stomil II Olsztyn - Warmia Wrzesina 7:1 Stomil II Olsztyn - Warmia Wrzesina 7:1 Stomil II Olsztyn - Warmia Wrzesina 7:1 Stomil II Olsztyn - Warmia Wrzesina 7:1 Stomil II Olsztyn - Warmia Wrzesina 7:1

https://dwadozera.pl/Stomil-II-Olsztyn-Warmia-Wrzesina-71,g1459.html

  • Mazur Ełk - Wigry Suwałki 0:8
  • Mrągowia Mrągowo - Orzeł Kolno 3:1
  • Motor Lubawa - Polonia Lidzbark Warmiński 2:1
  • Znicz Biała Piska - Wissa Szczuczyn 2:0

Gole: Świderski, Drażba.

  • Tęcza Biskupiec - Granica Kętrzyn 2:2
  • Warmia Grajewo - Rominta Gołdap 2:1
  • Mamry Giżycko - KS Grabówka 0:0
  • Zatoka Braniewo - Błękitni Stare Pole 1:1
  • MKS Jeziorany - Olimpia Olsztynek 1:6
  • Jeziorak Iława - Start Nidzica 1:3
  • Sparta Brodnica - Polonia Iłowo 1:0
  • Orlęta Reszel - Orzeł Czerwonka 1:2
  • Cresovia Górowo Iławeckie - Wałsza Pieniężno 2:2
  • Wilczek Wilkowo - Vęgoria Węgorzewo 4:1
  • Błękitni Pasym - Wałpusza 07 Jesionowiec 11:5
  • Czarni Olecko - Verta Suwałki 6:0
  • Orzeł Janowiec Kościelny - Gwardia Szczytno 7:1
  • Victoria Bartoszyce - KS Wojciechy 6:1
  • Olimpia II Elbląg - Huragan Morąg 4:2
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - PFT Drewneks Sampława 8:0
  • Iskra Narzym - Wkra Bieżuń 2:5
  • MKS Działdowo - Omulew Wielbark 9:2

Zebral rys

Komentarze

  1. Xyz 2024-02-25 20:17:13 (***.***.***.***) #79018 0:0 zgłoś

    MKS 2 Działdowo - ADP Działdowo 3:8

Dodaj swój komentarz

                    
###### #   # #    # 
#       # #   #  #  
#####    #     ##   
#        #     ##   
#        #    #  #  
#        #   #    #