forBet promocja

News - III liga

GKS Wikielec gra z Victorią Sulejówek

2023-09-08 21:47:00 GKS Wikielec, Victoria Sulejówek

GKS Wikielec. Fot. gkswikielec.pl

GKS Wikielec. Fot. gkswikielec.pl

GKS Wikielec rozegra czwarte spotkanie u siebie w tym sezonie III ligi. Podopieczni Damiana Jarzembowskiego zagrają z Victorią Sulejówek.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, DO 2050 PLN BONUSU OD 1. DEPOZYTU, ORAZ 30 DNI GRY BEZ PODATKU.

GKS Wikielec na własnym stadionie punktuje lepiej niż na wyjazdach. Liczba punktów zdobytych po 6. kolejkach raczej nikogo nie zadowala w Wikielcu, bo beniaminek ma tylko 5 punktów na ten moment. Złożyło się na to jedyne zwycięstwo w tym sezonie z Mławianką Mława. Od momentu pierwszej kolejki zespół Wikielca jeszcze nie wygrał. Do tego skompletował dwa remisy.

W ostatnim meczu GKS przegrał 1:2 w Łomży z innym beniaminkiem ŁKS-em 1926 Łomża.

- Przyjechaliśmy do Łomży z zamiarem wygrane, mocno byśmy byli pocieszeni remisem, natomiast tak się nie stało - powiedział po meczu Damian Jarzembowski, trener GKS-u. - Z perspektywy meczu cholernie żałuję, że nie wywieźliśmy stąd chociażby punktu. Dobrze weszliśmy w mecz, ŁKS próbował nas zaskoczyć pressingiem, świetnie na to reagowaliśmy. Wymienialiśmy strony, dostawaliśmy się pod pole karne przeciwnika, ale tam mieliśmy z oddaniem strzału, z wartościową finalizacją. Gdy myśleliśmy, że padnie bramka dla nas, to dostajemy gonga, myślę, po naszym błędzie. Mamy przewagę na boisku, a tracimy bramkę, do której się mocno przyczyniami. Potem gra się już trudniej. Nie odmówię chęci, zaangażowania, tego chłopakom nie odmówię. Za to jednak nie dostaje się punktów, jesteśmy dobrzy na boisku, ale nie w swoim oraz rywala polu karnym.

Początek spotkania z Victorią Sulejówek o godzinie 15:00. Ewentualna wygrana byłaby doskonałym prezentem urodzinowym dla trenera Jarzembowskiego, który w środku tygodnia obchodził urodziny.

Kursy na spotkanie w forBET:

 • Wygrana GKS-u: 2,35
 • Remis: 3,60
 • Wygrana Pogoni: 2,60
 • Powyżej 2,5 gola: 2.15
 • Poniżej 2,5 gola: 1.60

INFORMACJE O BUKMACHERZE ORAZ PROMOCJE W FORBET

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  # #### ##### 
#  # #  # #  # 
#  # #  # ##### 
# ## # #  # #  # 
## ## #  # #  # 
#  # #### #####