forBet promocja

News - IV liga

forBET IV liga: Zapowiedź i kursy 4. kolejki

2023-08-25 12:13:17 Polonia Lidzbark Warmiński, Znicz Biała Piska, Mrągowia Mrągowo, Tęcza Biskupiec

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. wmzpn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. wmzpn.pl

4. kolejka forBET IV ligi została podzielona na trzy dni. Pierwszy mecz odbędzie się w Lidzbarku Warmiński.

Sponsorem tytularnym rozgrywek są zakłady bukmacherskie forBET, które proponują możliwość obstawiania wyników meczów, a także zakłady specjalne dla każdej z drużyn.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1 100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, 2050 PLN BONUSU OD 2. DEPOZYTU ORAZ GRY BEZ PODATKU PRZEZ 30 DNI OD REJESTRACJI.

Miejscowa Polonia będzie po raz 41. bronić swojej twierdzy. Już ponad 3 lata lidzbarski jest niepokonany przed własną publicznością. Rywalem będzie lider rozgrywek Znicz Biała Piska. Podopieczni Przemysława Kołłątaja mają chrapkę na czwarte zwycięstwo w tym sezonie i zarazem przerwania pięknej serii lidzbarskiego klubu.

Olimpia II Elbląg, która ma także komplet punktów na swoim koncie zagra na wyjeździe z Granicą Kętrzyn. Podopieczni Adama Fedoruka jeszcze w tym sezonie także nie przegrali, ale maja tylko 5 punktów (1 wygrana, 2 remisy).

Do ciekawego spotkania dojdzie w Biskupcu, gdzie miejscowa Tęcza zagra z Mrągowią Mrągowo. Obydwie miejscowości dzieli mała odległość, więc podopieczni Mariusza Niedziółki mogą liczyć na wsparcie kibiców. Ostatnio na Tęczy także jest prowadzony doping, więc na stadionie im. Andrzeja Biedrzyckiego nie ma nudy.

Program 4. kolejki:

Piątek: Polonia Lidzbark Warmiński - Znicz Biała Piska (17:30)

Sobota: Tęcza Biskupiec - Mrągowia Mrągowo (16), Mamry Giżycko - Stomil II Olsztyn (14), Olimpia Olsztynek - Rominta Gołdap (16), Granica Kętrzyn - Olimpia II Elbląg (17), Mazur Ełk - DKS Dobre Miasto (16), Jeziorak Iława - Constract Lubawa (17)

Niedziela: Polonia Iłowo - Motor Lubawa (17:00)

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # #### 
#  # #  # #  # 
#  # #  # #   
# ## # #  # # ### 
## ## #  # #  # 
#  # ####  ####