forBet promocja

News - IV liga

forBET nadal tytularnym sponsorem rozgrywek IV ligi

2023-07-28 20:43:41 WMZPN

forBET nadal tytularnym sponsorem rozgrywek IV ligi. Fot. wmzpn.pl

forBET nadal tytularnym sponsorem rozgrywek IV ligi. Fot. wmzpn.pl

forBET będzie sponsorem tytularnym rozgrywek IV ligi do czerwca 2025 roku.

- Razem z firmą forBET ciągle rozwijamy czwartoligowe rozgrywki na terenie województwa warmińsko-mazurskiego - czytamy na stronie wmzpn.pl. - To między innymi dzięki tym środkom kluby otrzymują sprzęt do nagrywania spotkań, sprzęt multimedialny, czy ścianki konferencyjne. Dzięki temu możemy wspólnie tworzyć Magazyn forBET IV Ligi, w którym pokazujemy bramki ze wszystkich czwartoligowych meczów po każdej kolejce ligowej oraz zapraszamy gości-przedstawicieli wszystkich 16 klubów występujących w rozgrywkach w danym sezonie. Co rundę wydawany jest również “Skarb Kibica” – niebawem czeka nas już 13 (!) wydanie tego czasopisma! Obiekty na których grają nasi czwartoligowcy zostały wyposażone w banery i flagi z logiem ligi. W tym sezonie piłkarze w forBET IV Lidze będą dalej rozgrywać swoje mecze specjalną, dedykowaną dla tych rozgrywek piłką – adidas Tiro Pro!

Sponsorem tytularnym rozgrywek są zakłady bukmacherskie forBET, które proponują możliwość obstawiania wyników meczów, a także zakłady specjalne dla każdej z drużyn.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1 100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, 2050 PLN BONUSU OD 2. DEPOZYTU ORAZ GRY BEZ PODATKU PRZEZ 30 DNI OD REJESTRACJI.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # #  # 
#  # #  # #  # 
#  # #  # ####  
# ## # #  # # #  
## ## #  # #  # 
#  # #### #  #