News - III liga

Bez punktów w Łodzi

2023-03-04 21:07:03 Concordia Elbląg, III liga,

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Nie udał się wyjazd do Łodzi piłkarzom Concordii Elbląg. Ostatnia drużyna tabeli III ligi uległa rezerwom ŁKS-u 0:3.

Na mecz "Słonie" udały się bez Joao Augusto ze względu na uraz żeber, którego brazylijczyk nabawił się podczas sparingu z Bałtykiem Gdynia. W ŁKS-ie II wystąpiło kilku renomowanych graczy obytych grą w wyższych ligach rozgrywkowych.

Zaczęło się w 7. minucie, gdy Jakub Rękawek musiał wyciągać piłkę z siatki po silnym uderzeniu Łukasza Dynela. Następne gole padły w drugiej połowie, w odstępie pięciu minut. Na rajd zdecydował się Grzegorz Glapki. Minął on kilku obrońców Concordii i podwyższył rezultat. Chwilę później za sprawą Radosława Bukackiego oraz Eryka Jastrzębskiego elblążanie byli blisko gola kontaktowego. Wynik ustalił Łukasz Dynel dobijając strzał Damiana Nowackiego.

Concordia "zamyka" tabelę III ligi grupy I. 11. marca druzyna Adriana Żurańskiego zagra z Unia Skierniewice.

• ŁKS II Łódź - Concordia Elbląg 3:0

1:0 - Dynel (7), 2:0 - Glapka (56), 3:0 - Dynel (61)

Concordia: Wąsowski - Rękawek, Weremko, Szawara (85 Kaczorowski), Bukacki, Zielecki, Szmydt, Jarzębski, Kopka (75 Kottlenga), Góral (85 Błaszczyk), Pelc (56 Jońca).