forBet promocja

Krótko - Kobiety

Stomilanki strzeliły sześć goli

2022-10-17 11:59:56 KKP Stomilanki Olsztyn, UKS SMS Łódź

Stomilanki wygrały wysoko na olsztyńskich Dajtkach. Fot. Emil Marecki

Stomilanki wygrały wysoko na olsztyńskich Dajtkach. Fot. Emil Marecki

Stomilanki Olsztyn pewnie zainkasowały komplet punktów w meczu z UKS-em SMS II Łódź. Podopieczne Dariusza Maleszewskiego wygrały 6:1 na olsztyńskich Dajtkach.

- Zdobyliśmy trzy punkty i to jest najważniejsze - powiedział po meczu Dariusz Maleszewski, trener Stomilanek Olsztyn. - Zespół z Łodzi grał różną piłkę, czasami z błędami, na nas to różnie działało. Mecz bez dużych emocji, strzeliliśmy sześć goli, zupełnie niepotrzebnie straciliśmy bramkę.

Stomilanki jeszcze w tym sezonie nie zaznały porażki, przewodzą ligowej tabeli i pewnie zmierzają do awansu, chociaż wiadomo, że do końca sezonu jeszcze dużo czasu, ale cel na koniec jest jasny i klarowny. - Jeszcze wiele wyzwań i cięższych spotkań przed nami - dodaje Maleszewski. - Patrzymy w kierunki Ekstraligi, oby tak się stało. Jeszcze wiele miesięcy przed nami, trzeba twardo stąpać po ziemi, ale mam nadzieję, że na koniec będziemy się cieszyć. Spotkania takie jak z SMS-em II Łódź pokazują, że trzeba walczyć do samego końca.

KKP Stomilanki Olsztyn - UKS SMS Łódź 6:1 KKP Stomilanki Olsztyn - UKS SMS Łódź 6:1 KKP Stomilanki Olsztyn - UKS SMS Łódź 6:1 KKP Stomilanki Olsztyn - UKS SMS Łódź 6:1 KKP Stomilanki Olsztyn - UKS SMS Łódź 6:1

http://dwadozera.pl/KKP-Stomilanki-Olsztyn-UKS-SMS-Lodz-61,g1382.html

  • Stomilanki Olsztyn - UKS SMS II Łódź 6:1 (3:1)

1:0 - Rabiega (6), 1:1 - Maciejko (24), 2:1 - Libera (34), 3:1 - Sunday (45), 4:1, 5:1 - Skrzypińska (58, 76), 6:1 - Sunday (77)

Stomilanki: Ptaszek - Bida (74 Korzec), Kałużna (87 Taranowska), Kędzia, Libera (87 Żukowska), Osajkowska, Rabiega (29 Krech), Rosiak, Skrzypińska (87 Olender), Sokołowska, Sunday

rys