forBet promocja

News - III liga

Ciężkie spotkania III-ligowców

2022-09-30 12:59:02 Sokół Ostróda, Concordia Elbląg

Sokół Ostróda. Fot. s28

Sokół Ostróda. Fot. s28

W ostatni weekend przerwane zostały dwie serie – ta licząca 3 kolejne wygrane Sokoła oraz druga w postaci 6 porażek Concordii. Jak w najbliższej serii gier zagrają nasi reprezentanci? Sprawdźmy, jak spotkania Sokoła i Concordii w ramach 10. kolejki III ligi widzi forBET, czyli partner naszego portalu.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1 100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, 2050 PLN BONUSU OD 2. DEPOZYTU ORAZ GRY BEZ PODATKU PRZEZ 30 DNI OD REJESTRACJI.

RYWAL SOKOŁA: UNIA SKIERNIEWICE

Trudne zadanie czeka w sobotę Sokół Ostróda, który na swoim terenie podejmie plasującą się w czołówce Unię Skierniewice. Przed porażką z ŁKS-em ostródzianie mieli świetną serię trzech zwycięstw z rzędu, jednak powrócić do niej na pewno nie będzie łatwo, bo Unia spisuje się w tym sezonie naprawdę dobrze. Zespół z województwa łódzkiego zdecydowaną większość meczów rozegrał na wyjeździe (aż 7 z 9) i większość z nich wygrał – bilans Unii to 4 zwycięstwa, 2 remisy i tylko 1 porażka, co nieco wytrąca Sokołowi z ręki atut grania w roli gospodarza. Biorąc pod uwagę wszystkie 9 spotkań najbliższy rywal klubu z Ostródy zajmuje wysokie 5 miejsce z dorobkiem 15 punktów oraz bilansem bramkowym 6:5, co może być zwiastunem dość zamkniętego i mało efektownego spotkania. Odwrotnością stosunku bramek Unii jest bilans bezpośrednich meczów z Sokołem, w których akurat bramek nie brakowało – dwa razy lepszy był zespól z Ostródy (6:0 i 3:0), a raz zespół ze Skierniewic (5:1).

Sokół do meczu z Unii podejdzie prawdopodobnie w pełnym składzie, ponieważ żaden z zawodników nie będzie musiał pauzować, a do gry wracają wykluczeni ostatnio Mateusz Musiński i Jakub Mysiorski. Podobnie sprawa wygląda w przypadku gości, którzy powinni zagrać w najmocniejszym zestawieniu, w którym nie zabraknie raczej Kamila Sabiłło, który w poprzednim sezonie trzeciej ligi strzelił aż 22 bramki.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ SOKÓŁ OSTRÓDA – UNIA SKIERNIEWICE?

 • Wygrana Sokoła: 2.70
 • Remis: 3.65
 • Wygrana Unii: 2.25
 • Sokół wygra lub zremisuje: 1.55
 • Sokół przegra lub zremisuje: 1.63

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU SOKÓŁ OSTRÓDA – UNIA SKIERNIEWICE.

RYWAL CONCORDII: BROŃ RADOM

W końcu serię porażek przerwała Concordia, która drugi raz w tym sezonie zapunktowała i zremisowała 1:1 z Ursusem Warszawa. Teraz zespół z Elbląga czeka podróż do Radomia na mecz z Bronią, czyli zespołem plasującym się niemal idealnie w środku ligowej tabeli. Radomianie w ostatnim czasie nie przegrywają i mają serię 4 spotkań bez porażki (1 wygrana i 3 remisy), a w meczach domowych 2 razy zwyciężyli, 2 razy zremisowali i tylko raz ponieśli porażkę, dlatego Concordia będzie musiała mocno się napocić, aby wrócić z punktową zdobyczą. Po 9 rozegranych spotkaniach Broń zajmuje 9 miejsce zamykając górną połowę tabeli, a jej dorobek to 12 punktów, 16 bramek zdobytych i 15 straconych. Historia bezpośrednich meczów obu klubów liczy tylko 3 starcia, w których 2 razy górą była Broń (3:0 i 3:2), a raz lepsza była Concordia (2:0).

O ile Broń o kadrowe braki martwić się nie musi, tak Concordia na to spotkanie wybiera się osłabiona. Z gry w sobotnim meczu wykluczonych będzie dwóch podstawowych zawodników w osobach Łukasza Kopki oraz Iwana Spyczki, którzy starcie z Ursusem okupili czwartym napomnieniem i w Radomiu będą musieli pauzować.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ BROŃ RADOM – CONCORDIA ELBLĄG?

 • Wygrana Concordii: 6.60
 • Remis: 4.00
 • Wygrana Broni: 1.45
 • Concordia wygra lub zremisuje: 1.06
 • Concordia przegra lub zremisuje: 2.49

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU BROŃ RADOM – CONCORDIA ELBLĄG.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
   #  ##  #  # 
   # # # ##  # 
   # #  # # # # 
   # ###### # # # 
#  # #  # #  ## 
 #### #  # #  #