forBet promocja

Krótko - Kobiety

Stomilanki wygrały w Wodzisławiu

2022-09-18 11:53:18 KKP Stomilanki Olsztyn, SWD Wodzisław Śląski

Radość Stomilanek po wygranej w Wodzisławiu Śląskim. Fot. Stomilanki Olsztyn

Radość Stomilanek po wygranej w Wodzisławiu Śląskim. Fot. Stomilanki Olsztyn

Stomilanki Olsztyn umocniły się na pozycji lidera I ligi kobiet. Podopieczne Dariusza Maleszewskiego wygrały 2:1 w Wodzisławiu Śląskim z miejscowym SWD.

Olsztyńskie zawodniczki wyszły na prowadzenie w pierwszej połowie za sprawą Oliwii Bidy. SWD po wznowieniu gry doprowadził do wyrównania, ale ostateczny głos należał do Stomilanki. Gabriela Kędzia strzeliła zwycięską bramkę i czwarta wygrana w tym sezonie stała się faktem.

Stomilanki niepokonane w tym sezonie z 13 punktami na koncie prowadzą w ligowej tabeli.

 • SWD Wodzisław - Stomilanki Olsztyn 1:2 (0:1)

0:1 - Bida (21), 1:1 - Sarapata (49), 1:2 - Kędzia (75)

Stomilanki: Ptaszek - Krech (46 Czarnecka), Kędzia, Taranowska, Libera, Bida, Sokołowska, Kałużna, Osajkowska, Rosiak (89 Korzec), Rabiega (71 Olender)

rys

Komentarze

 1. Kos 2022-09-20 16:46:37 (***.***.***.***) #77069 0:0 zgłoś

  Bida ofensywnie na plus, defensywnie zagubiona, przy straconej bramce źle ustawiona z Taranowską, zabrakło asekuracji po błędzie Kędzi. Czarnecka to jeszcze nie ten poziom to nie bierz piłkę i prowadź tylko więcej zdecydowanie zespołowo, poza tym w obronie w jakimś amoku była, a na stałych fragmentach gry nie wiedziała gdzie chyba ma być, kompletnie nieprzygotowana… sytuacje 1 na 1 powinna wykorzystać. To świadczy o tym, że nie jest gotowa jeszcze mentalnie. Bida zdecydowanie tam lepiej wyglądała wyżej. Tak jak brakowało w środku ostatnio Kałużnej tak teraz to zdecydowanie lepiej w środku wyglądało. Rabiega ma potencjał ale widać, że brakuje jej minut.

Dodaj swój komentarz

           
##### #  # ###### 
#  # #  # #   
##### #  # ##### 
#  # #  # #   
#  # #  # #   
#####  #### #