Liga gra! - IV liga

Wyniki forBet IV Ligi: Mamry cały czas na czele

2022-09-10 19:18:15 Mamry Giżycko, Granica Kętrzyn, Polonia Lidzbark Warmiński, Olimpia Olsztynek, DKS Dobre Miasto, Huragan Morąg, Motor Lubawa

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. wmzpn.pl.

Mamry Giżycko wywiozły z Kętrzyna trzy punkty, wygrywając 2:0 z Granicą i nadal są liderem. Pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera wygrała Polonia Lidzbark Warmiński pokonując rezerwy elbląskiej Olimpii.

Ciekawie było w Morągu, gdzie Motor Lubawa, który w dwóch ostatnich kolejkach remisował, rozbił Huragana 5:2. Już w pierwszej minucie Jakub Olejniczak obronił rzut karny, a po 8 minutach gry lubawianie prowadzili 2:0 po golachSebastiana Krzywickiego i Szymona Zelmańskiego. Do przerwy było 2:1 dla Motoru, bramkę dla gospodarzy strzelił Mariusz Dec. Po przerwie dla gości strzelali jeszcze dwa razy Kacper Nawrocki i Damian Gerka a drugą bramkę dla Huraganu zdobył Cezary Januszkiewicz.

Mamry nadal są liderem. Po ubiegłotygodniowej wpadce z DKS-em Dobre Miasto (3:4), zawodnicy znad Niegocina wygrali 2:0 w Kętrzynie z Granicą, po bramkach Pawła Dymińskiego i Krystiana Wiszniewskiego.

Z kolei pogromcy lidera z zeszłej kolejki przegrali u siebie z Olimpią Olsztynek 0:1. Beniaminek z Gołdapi wygrał 3:1 ze spadkowiczem z III ligi Zniczem Biała Piska.

Wyniki 6. kolejki:

• Huragan Morąg - Motor Lubawa 2:5

0:1 - Krzywicki (5), 0:2 - Zelmański (8), 1:2 - Dec (19), 1:3 - Gerka (48), 1:4 - Nawrocki (55), 2:5 - Januszkiewicz (65), 2:6 - Nawrocki (90)

• Mrągowia Mrągowo - Pisa Barczewo 4:1

1:0, 2:0 - Rybkiewicz (2 k, 55), 3:0 - Skonieczka (66), 3:1 - Nawate (76), 4:1 - Bojarowski (89)

• DKS Dobre Miasto - Olimpia Olsztynek 0:1

0:1 - Pechta (56)

• Granica Kętrzyn - Mamry Giżycko 0:2

0:1 - Dyminski (68), 0:2 - Wiszniewski (77)

• Polonia Lidzbark Warmiński - Olimpia II Elbląg 3:1

1:0 - Bogdański (25), 2:0 - Maciążek (27), 3:0 - Sobolewski (51), 3:1 - Czernis (66)

• Tęcza Biskupiec - GKS Wikielec 1:2

0:1 - Kujawa (12), 1:1 - Tomczuk (32), 1:2 - Preuss (40)

• Znicz Biała Piska - Rominta Gołdap 1:3

1:0 - Pietkiewicz (41), 1:1, 1:2 - Paszkowski (61, 67 k), 1:3 - Litwiński (90)