forBet promocja

News - III liga

III liga: GKS Wikielec się utrzyma?

2022-06-17 16:16:28 Znicz Biała Piska, GKS Wikielec, Mamry Giżycko

GKS Wikielec. Fot. Paweł Piekutowski

GKS Wikielec. Fot. Paweł Piekutowski

Przed nami ostatnia trzecioligowa kolejka w tym sezonie, w której o utrzymanie walczy już tylko GKS Wikielec. Sprawdźmy, jak najbliższe mecze 38. kolejki widzi forBET, czyli partner naszego portalu.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1 100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, 2050 PLN BONUSU OD 2. DEPOZYTU ORAZ GRY BEZ PODATKU PRZEZ 30 DNI OD REJESTRACJI.

RYWAL GKS-U WIKIELEC: JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK

Zespół z Wikielca po zmianie trenera kontynuuje kapitalną pogoń za utrzymaniem, co jeszcze niedawno wydawało się scenariuszem science-fiction. Aby przedłużyć szansę na pozostanie w trzeciej lidze GKS musi wygrać, a także liczyć na stratę punktów Pilicy oraz KS-u Kutno. Pierwszy z tych warunków może być nieco łatwiejszy do spełnienia, bo Jagiellonia II gra już o nic i w tej kolejce nie powinna wykazywać nadmiernego zaangażowania. W całym sezonie zespół w Białegostoku zaliczył tylko 4 remisy i zaliczył aż 16 porażek, zatem rozpędzony Wikielec na pewno może liczyć na korzystny rezultat w meczu o wszystko. Po 35 rozegranych spotkaniach Jagiellonia II zajmuje bezpieczne 9 miejsce z dorobkiem 49 punktów i bilansem bramkowym 63:58, a bezpośredni bilans meczów obu zespołów to 2 wygrane gości, 1 remis i jeden triumf GKS-u w rundzie jesiennej tego sezonu.

W sobotnim meczu obaj trenerzy będą mieli pełen komfort przy ustalaniu wyjściowych składów, ponieważ żaden z ich zawodników nie będzie musiał pauzować za nadmiar żółtych kartek. Jagiellonia przyjedzie oczywiście w składzie złożonym tylko z klubowej młodzieży bez zawodników z pierwszego zespołu.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ GKS WIKIELEC – JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK?

 • Wygrana Wikielca: 1.50
 • Remis: 4.00
 • Wygrana Jagiellonii II: 5.75
 • Wikielec wygra lub zremisuje: 1.09
 • Wikielec nie wygra: 2.36

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU GKS WIKIELEC – JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK.

RYWAL MAMR: KS KUTNO

Mamry spadły już do IV ligi, jednak ich mecz będzie bardzo ważny dla układu tabeli, gdyż ewentualna zdobycz punktowa zespołu z Giżycka może uratować GKS Wikielec. Czy drużyna trenera Łapińskiego w swoim ostatnim meczu na tym poziomie pomoże „znajomym” z Warmii i Mazur? Na pewno Mamry nie pozostają bez szans, gdyż same wygrały 2 ostatnie spotkania, a KS Kutno nie prezentuje się zbyt dobrze, a ostatnim zwycięstwem przerwał serię 6 meczów bez kompletu punktów. W całym sezonie klub z województwa łódzkiego rozegrał 35 meczów i zgromadził w nich 43 punkty oraz bilans bramkowy 46:58, co przekłada się na 13 miejsce w ligowej tabeli. Jesienią w Kutnie lepsi byli gospodarze, którzy wygrali 2:0 i powtórka takiego rezultatu byłaby dla nich idealnym scenariuszem. My liczymy, że Mamry przynajmniej zremisują i przedłużą szanse GKS-u Wikielec na pozostanie w trzeciej lidze.

Do swojego ostatniego meczu Mamry będą podchodzić w najmocniejszym składzie, gdyż w meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki żaden z zawodników nie otrzymał napomnienia. Inaczej sprawa wygląda w przypadku gości, którzy do Giżycka wybierają się bez pauzującego za 8 żółtych kartek Macieja Kraśniewskiego, czyli autora 7 bramek i jednego z kluczowych zawodników.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ MAMRY GIŻYCKO – KS KUTNO?

 • Wygrana Mamr: 2.75
 • Remis: 3.55
 • Wygrana Kutna: 2.25
 • Mamry wygrają lub zremisują: 1.55
 • Mamry nie wygrają: 1.38

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU MAMRY GIŻYCKO – KS KUTNO.

RYWAL ZNICZA: LEGIA II WARSZAWA

Mecz o zerową stawkę rozegra też Znicz Biała Piska, który na wyjeździe zagra z rezerwami Legii Warszawa. „Dwójka” w środę wygrała Wojewódzki Puchar Polski i może podejść do sobotniego meczu na większym luzie, chociaż wciąż ma szanse na to, aby skończyć sezon w czołowej 3. Po 35 rozegranych meczach Legia II zajmuje wysokie 4 miejsce z dorobkiem 58 punktów i bilansem bramkowym 75:49, co mimo wszystko jest wynikiem poniżej oczekiwań, gdyż kolejny raz zespołowi nie udało się awansować do drugiej ligi. Historia bezpośrednich meczów Znicza i Legii II liczy już 7 spotkań i bilans ten jest dość wyrównany – 3 razy padał remis, a po 2 razy zwyciężały oba zespoły.

Podobnie, jak w przypadku GKS-u Wikielec i Jagiellonii II, oba zespoły zagrają w swoich najmocniejszych składach, gdyż żaden zawodnik nie będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek. Niewykluczone, że w zespole z Warszawy szanse dostaną młodsi zawodnicy, którzy nie zagrali w środowym finale WPP, do których należy m.in. Maddox Sobociński, czyli wychowanek GKS-u Wikielec.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ LEGIA II WARSZAWA – ZNICZ BIAŁA PISKA?

 • Wygrana Znicza: 5.15
 • Remis: 4.00
 • Wygrana Legii II: 1.55
 • Znicz wygra lub zremisują: 2.25
 • Znicz nie wygra: 1.12

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU LEGIA II WARSZAWA – ZNICZ BIAŁA PISKA.

rys

Komentarze

 1. heniek karwowiak 2022-06-18 17:34:33 (***.***.***.***) #76320 0:0 zgłoś

  Biała Psiska wygrała z Legią i sie ytrzymała brawo Biała , pokonali mistrza Polski

 2. DURCZOK NIE JEZDZIŁ PIJANY-TVN 2022-06-18 13:05:20 (***.***.***.***) #76317 0:0 zgłoś

  Zołnierze WOT nie piją

 3. KIB 82 2022-06-18 10:22:37 (***.***.***.***) #76316 0:0 zgłoś

  Mam rozumieć, że przedstawiciel Wikielca pojechał ze skrzynką dobrej whisky do Giżycka celem zmotywowania zawodników Mamr. :)

 4. LEON 2022-06-18 08:29:48 (***.***.***.***) #76315 0:0 zgłoś

  a Woszczele ?

 5. Gość 2022-06-17 21:22:52 (***.***.***.***) #76314 0:0 zgłoś

  Liczę na wygraną Mamr i GKS-u Wikielec, niech uratują honor warmińsko-mazurskich klubów

Dodaj swój komentarz

        
 #### # #### 
#   # #   
 #### # #### 
   # #   # 
#  # # #  # 
 #### # ####