forBet promocja

Liga gra! - A klasa

Kłobuk i Zryw w "okręgówce"!

2011-06-27 10:17:48 Kłobuk Mikołajki, Zryw Jedwabno, Start Kozłowo, Krzysztof Stankiewicz, Strażak Gryźliny

Kłobuk i Zryw w

Kłobuk Mikołajki z grupy 1 i Zryw Jedwabno z grupy 3 dołączyły do grona beniaminków warmińsko-mazurskiej "okręgówki". Wcześniej awans zapewniły sobie już Olimpia II Elbląg i Iskra Narzym. Z przytupem sezon zakończył Krzysztof Stankiewicz ze Strażaka Gryźliny.

Kłobuk zwycięstwo w lidze zapewnił sobie dopiero w ostatniej kolejce, remisując z również walczącym o awans Startem Kozłowo. W arcyciekawym spotkaniu gospodarze prowadzili do przerwy 3:2 i wydawało się, że to oni awansują do "okręgówki". Nic z tego. Poprzerwie goście wzięli się do roboty i dzięki trafieniu Łukasza Gawlińskiego doprowadzili do wyrównania, które dało im awasns. Gospodarze, którzy byli o krok od awansu, po meczu mieli ogromne pretensje do arbitra weekendowego spotkania.

Dopiero w ostatniej kolejce awans przypieczętowali też gracze Zrywu Jedwabno, którzy w ostatniej kolejce ograli 1:0 rezerwy Warmiaka Łukta. Przy takim wyniku efektowne zwycięstwa Fortuny Gągławki z Orłem Czerwonka (5:0) i Lubomina-Wilczkowa z KS Wojciechy (7:1) nie miały już żadnego znaczenia.

Warto dodać, że w innym spotkaniu grupy 3 A klasy - Niedźwiedź Ramsowo - Strażak Gryźliny - goście wygrali aż 8:0, a wszystkich osiem bramek strzelił Krzysztof Stankiewicz.

 

PG

Komentarze

 1. kibic 2011-06-27 21:46:58 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #5896 0:0 zgłoś

  Mecz był wyrównany lecz z leką przewagą kozłowa. A trzecią bramke którą strzelił kłobuk była ewidentnie wydrukowana. Sędzia gwizdną karnego którego nie było.

 2. sympatyk 2011-06-27 15:42:31 (eil***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #5868 0:0 zgłoś

  nie no 8 bramek - Stanka powinniescie w Gryźlinach na rekach nosić :D

Dodaj swój komentarz

           
#  #  ##  #### 
 # #  # # #   
 ##  #  # #### 
 ##  ######   # 
 # # #  # #  # 
#  # #  # ####