III liga: Tylko Mamry Giżycko wygrały

2022-04-16 22:07:33 Znicz Biała Piska, Mamry Giżycko, GKS Wikielec

Mamry Giżycko. Fot. Materiał prasowy klubu

Na ten moment najbliżej utrzymania w III lidze z trzech drużyn naszego województwa są Mamry Giżycko. W Wielką Sobotę wygrali 1:0 z Pelikanem Łowicz. Swoje spotkania przegrały drużyny GKS-u Wikielec oraz Znicza Biała Piska.

Mamry Giżycko jak nie potrafiły zdobywać punktów na własnym stadionie, tak na wiosnę podopieczni Przemysława Łapińskiego wygrali trzeci mecz w roli gospodarza. Tym razem skromnie 1:0 z Pelikanem Łowicz. Bramkę na wagę komplet punktów strzelił w 36 minucie Łukasz Broź.

• Mamry Giżycko - Pelikan Łowicz 1:0

1:0 - Broź (36)

Mamry (skład wyjściowy): Woźniak - Serbul, Broź, Kucharski, Świderski, Mroczkowski, Skonieczka, Raiński, Łapiński, Bucio, Wiszniewski

GKS Wikielec już do 18 minuty przegrywał 0:3 na wyjeździe z Legią II Warszawa. Ostatecznie podopieczni Piotra Zajączkowskiego przegrali mecz 1:4, honorowe trafienie w ostatniej minucie zaliczył Mateusz Jajkowski. Warto podkreślić, że trzy gole w tym meczu strzelił Igor Strzałek.

• Legia II Warszawa - GKS Wikielec 4:1

1:0, 2:0, 3:0 - Strzałek (2, 8, 18), 4:0 - Dzięgielewski (45), 4:1 - M. Jajkowski (90)

GKS: Wąsowski - M. Jajkowski, Szypulski (62 Kopacz), Suchocki (54 Grzybowski), Korzeniewski (58 Błaszak), Jankowski (62 Żukowski), Kentaro, Otręba, Kujawa, Rytelewski, Visnakovs (58 Rykaczewski)

Znicz Biała Piska prowadził do przerwy 1:0 z liderem III ligi Legionovią Legionowo. Niestety podopieczni Ryszarda Borkowskiego przegrali ten mecz 1:2.

• Znicz Biała Piska - Legionovia Legionowo 1:2

1:0 - Molski (45), 1:1 - Mroczek (47), 1:2 - Zjawiński (54)

Znicz: Radzikowski - Kalicki (78 Trąbka), Molski, Giełażyn, Famulak, Furman, Baiduk (60 Kuśnierz), Fiedorowicz (67 Gondek), Jońca, Łapiński (60 Gulbierz), Mosakowski