III liga: 3 wygrana z rzędu GKS-u Wikielec

2021-09-09 06:40:26 Znicz Biała Piska, GKS Wikielec, Mamry Giżycko

GKS Wikielec wygrał 1:0 z Legią II Warszawa. Fot. Karol Synowiec

W środku tygodnia odbyła się 7 kolejka III ligi. Ze zmiennym szczęściem grały drużyny z naszego województwa. Do sporej niespodzianki doszło w Wikielcu, gdzie miejscowy GKS pokonał Legię II Warszawa.

GKS bardzo szybko zdobył bramkę, bo już w 5 minucie z rzutu karnego celnie trafił Michał Jankowski, który wcześniej został sfaulowany w polu karnym. W pierwszej połowie gospodarze mogli podwyższyć wynik, ale sie nie udało. W drugiej części meczu do głosu doszli piłkarze Legii II, ale gospodarze nie dali sobie strzelić bramki. GKS wygrały 1:0 i była to 3 wygrana z rzędu drużyny prowadzonej przez Łukasz Suchockiego.

• GKS Wikielec - Legia II Warszawa 1:0 (1:0)

1:0 - Jankowski (5 k)

GKS: Wieczerzak - Jońca, Kacperek, Otręba, M. Jajkowski, Grzybowski, Żarejko, Szypulski, Jankowski, Święty (87 Sergio Carbajal), Masiak (74 Bartkowski)

Mamry Giżycko grały w środę na wyjeździe w Łowiczu. Dość niespodziewanie do przerwy goście prowadzili 1:0 po trafieniu Krystiana Wiszniewskiego. Niestety nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca, bo w drugiej połowie Pelikan wyrównał z rzutu karnego. Był to pierwszy remis Mamr w tym sezonie.

• Pelikan Łowicz - Mamry Giżycko 1:1 (0:1)

0:1 - Wiszniewski (23), 1:1 - Łojszczyk (61 k)

Znicz Biała Piska pojechał w środę do lidera z Legionowa. Drużyna prowadzona przez Ryszarda Borkowskiego dzielnie stawiała opór przez pierwszą połowę. W drugiej niestety Dariusz Zjawiński raz trafił do bramki rywala. Znicz tym samym doznał 4 porażki w tym sezonie.

• Legionovia Legionowo - Znicz Biała Piska 1:0

1:0 - Zjawiński (58)