forBet promocja

News

GKS Wikielec kompletuje kadrę na III-ligę

2021-07-27 11:28:39 GKS Wikielec, Mateusz Jońca, Łukasz Święty, Kamil Dajnowski, Szymon Masiak

Mateusz Jońca i Kamil Dajnowski będą grać w GKS-ie Wikielec. Fot. gkswikielec.pl

Mateusz Jońca i Kamil Dajnowski będą grać w GKS-ie Wikielec. Fot. gkswikielec.pl

GKS Wikielec bardzo długo czekał na informację, w której lidze będzie grał w nadchodzącym sezonie. Gdyby tylko poinformowano o powiększeniu III ligi, to działacze z Wikielca zaczęli transferową ofensywę.

W nowym sezonie Łukasz Suchocki będzie miał do dyspozycji czterech nowych piłkarzy: Mateusza Jońcę, Kamila Dajnowskiego, Łukasza Świętego oraz Szymona Masiaka.

Dwóch pierwszych zostało wypożyczonych ze Stomilu Olsztyn. Mateusz Jońca (lewy obrońca) rozwiązał kontrakt zawodowy ze Stomilem i chciał trafić do klubu, w którym mógłby regularnie grać. W poprzednim sezonie z powodzeniem spisywał się w IV-ligowej Granicy Kętrzyn, a na wiosnę udało mu się jedynie zadebiutować w I lidze.

Kamil Dajnowski ostatnią rundę grał czwartoligowych rezerwach Stomilu, a zimą przyszedł do Olsztyna z Polonii Lidzbark Warmiński. Teraz liczy, że będzie grał w III lidze na pozycji prawego pomocnika.

W barwach GKS-u Wikielec zobaczymy także Łukasza Świętego, wychowanka Jezioraka Iława. W ostatnim sezonie grał w II-ligowym Sokole Ostróda oraz III-ligowej Stali Brzeg.

Odpowiedzialnym za strzelani goli w GKS-ie ma być Szymon Masiak z Mławianka Mława. W poprzednim sezonie w IV lidze mazowieckiej strzelił 18 goli oraz zaliczył 8 asyst w 23 spotkaniach.

Po ostatnim sezonie z GKS-u odeszli m.in.T omasz Wacławski (Jeziorak Iława), Szymon Modrzewski (Motor Lubawa). Z kolei z wypożyczeń do Wisły Płock wrócili Kamil Cistowski, Paweł Zaroślak i Patryk Szczepański. W nowym sezonie w barwach Stomilu będzie grał Filip Wójcik, a z grania w piłkę postanowił zrezygnować Maciej Serbintowicz.

rys

źródło: gkswikielec.pl

Komentarze

 1. jolsky 2021-07-30 17:04:15 (***.***.***.***) #73736 0:0 zgłoś

  Najlepiej było się połączyć z Jeziorakiem i grać na normalnym stadionie

 2. MARIUSZ 2021-07-28 21:08:40 (***.***.***.***) #73727 0:0 zgłoś

  żadne wzmocnienie na 3 lige.

 3. Dede 2021-07-27 21:49:04 (***.***.***.***) #73721 0:0 zgłoś

  Suchocki będzie trenerem grającym?

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # ###### 
#  # # #   # 
#  #  #   #  
#  #  #   #  
#  #  #  #   
 ####  #  ######