Remis w Iławie na koniec sezonu

2011-06-12 18:40:22 Jeziorak Iława, Znicz Pruszków

Gol Wojciecha Figurskiego dał iławianom wyrównanie w 31 min. Fot. em

Jeziorak Iława zremisował u siebie ze Zniczem Pruszków 2:2.

Goście prowadzili po golu Bartłomieja Makowskiego w 19 min. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy wyrównał Wojciech Figurski. Gola "do szatni" minutę przed przerwą strzelił Piotr Skokowski. Znicz wyrównał w 53 min. po trafieniu Pawła Bylaka.

• Jeziorak Iława - Znicz Pruszków 2:2 (2:1)

0:1 - Makowski (16), 1:1 - Figurski (31), 2:1 - Skokowski (44), 2:2 - Kucharski (53)

Żółte kartki: Kalkowski (Jeziorak), Januszewski, Jędrzejczyk, Makowski, Tomczyk (Znicz)

Sędziował: Liana (Bydgoszcz)

Jeziorak: Kręt - Kowalski, Kalkowski, Wietecha (57 Czupryna), Sulkowski (84 Kretow), Skokowski, Sedlewski, Rybkiewicz (63 Kolibowski), Klein (62 Kuciński), Sobociński, Figurski

Znicz: Błażejczyk - Bylak (69 Witkowski), Januszewski, Jędrzejczyk, Kopciński (84 Tomas), Kucharski, Machalski (82 Karcz), Majewski (76 Rybaczuk), Makowski, Tomczyk, Osoliński