forBet promocja

News - II liga - Transfery

Dawid Wolny w I lidze?

2021-05-26 08:32:48 Sokół Ostróda, Dawid Wolny

Dawid Wolny. Fot. Artur Szczepański

Dawid Wolny. Fot. Artur Szczepański

Najlepszy strzelec Sokoła Ostróda Dawid Wolny znalazł się na celowniku klubów z I ligi. Jak informuje portal weszlo.com piłkarzem poważnie interesuje się Korona Kielce oraz GKS Tychy.

Dawid Wolny przed sezonem trafił do Sokoła Ostróda ze Skry Częstochowa. W poprzednim sezonie strzelił 8 goli, a w obecnym sezonie ma już na swoim koncie 19 trafień.

Nic dziwnego, że piłkarzem interesują się kluby z wyższej ligi. Jak informuje dziennikarz Szymon Janczyk z weszlo.com poważnie o zatrudnieniu napastnika pochodzącego z Opola poważnie myśli Korona Kielce i GKS Tychy. Ten ostatni klub w nowym sezonie może wylądować w Ekstraklasie, więc Wolny przeskoczyłby dwie ligi.

Podczas jednego z meczów ligowych Sokoła w Ostródzie Wolnego w akcji oglądał prezes Stomilu Olsztyn - Grzegorz Lech. Wobec wielkich kłopotów finansowych I-ligowca trudno myśleć, że olsztyński klub zatrudni napastnika.

Sokół Ostróda z piłkarzem podpisał roczny kontrakt i nic nie zarobi na zmianie barw Dawida Wolnego.

rys

Komentarze

 1. chłopiec 2021-05-26 20:41:08 (***.***.***.***) #73200 0:0 zgłoś

  "Tylko w Sokole" tak robią że taki klub i miasto jak Ostróda od wielu lat stara się być w centralnej lidze i jeszcze się w niej utrzymać z trudem, ale utrzymać. Więc proszą Sokoła zostawić w spokoju. Złotówki na to nie dałeś Mistrzu.

 2. chłopiec 2021-05-26 20:29:07 (***.***.***.***) #73199 0:0 zgłoś

  Baranie, jeden Wolny to jest jak w totolotku imbecylu. Wyp... hejtować gdzieś indziej. Kto wydaje kasę? To jest zatrudnienie zawodnika na dany okres, raz się uda dziesięć razy nie. Ile tu baranów ze swoimi mądrościami a kibiców jak na lekarstwo.

 3. rys 2021-05-26 13:22:43 (***.***.***.***) #73198 0:0 zgłoś

  Właśnie nic nie zarobi, tylko w Sokole tak robią. Wydają kase na zawodnika i nawet nic się nie zwraca za zmiane barw

Dodaj swój komentarz

           
##### #  # #  # 
#  # #  # #  # 
##### #  # ###### 
#  # #  # #  # 
#  # #  # #  # 
#####  #### #  #