Liga gra! - III liga

Wyniki III ligi: GKS Wikielec wygrał w Łowiczu

2021-05-08 19:07:49 Znicz Biała Piska, Huragan Morąg, Concordia Elbląg, GKS Wikielec

Znicz Biała Piska zremisował 1:1 z Unią Skierniewice. Fot. Łukasz Szymański

GKS Wikielec wygrał na wyjeździe 2:0 z Pelikanem Łowicz. Po punkcie zdobyli: Znicz oraz Concordia. Tradycyjnie przegrał Huragan.

Znicz Biała Piska był bardzo blisko wywalczenia 13 zwycięstwa w tegorocznych rozgrywkach III ligi. Zespół Ryszarda Borkowskie objął prowadzenie w 64 minucie za sprawą Huberta Molskiego. Niestety komplet punktów uciekł w ostatniej minucie. Bramkę na wagę jednego punktu dla Unii Skierniewice strzelił Konrad Kowalczyk.

Huragan Morąg walczący już praktycznie tylko o honor nie przywiózł punktów z Tomaszowa Mazowieckiego. Lechia pewnie pokonała morąski klub 4:2. Youri Roseboom po sezonie może zmienić klub na lepszy, bo regularnie strzela gole w słabym zespole. W rundzie wiosennej strzelił już ich 5.

GKS Wikielec jest na dobrej drodze do pozostnia w rozgrywkach III ligi. Tym razem drużyna prowadzona przez Łukasza Suchockiego wygrała w Łowiczu. GKS zwyciężył 2:0 po trafieniach Michała Jankowskiego i Maciej Serbintowicza.

Concordia Elbląg na własnym stadionie ledwo zremisowała 1:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Goście prowadzili 1:0, ale gospodarze zdołali doprowadzić do remisu po rzucie karnym celnie wykonany przez Jakuba Bojasa.

Wyniki:

• Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice 1:1

1:0 - Molski (64), 1:1 - Kowalczyk (90)

Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice 1:1 Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice 1:1 Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice 1:1 Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice 1:1 Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice 1:1

• Pelikan Łowicz - GKS Wikielec 0:2

0:1 - Jankowski (70), 0:2 - Serbintowicz (86)

• Concordia Elbląg - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1

1:1 - Bojas (80 k), 1:1 - Grochowski (73)

• Lechia Tomaszów Mazowiecki - Huragan Morąg 4:2

1:0 - Jakubczyk (17), 1:1 - Maćkowski (28), 2:1 - Amroziński (33), 3:1 - Jakubczyk (64), 3:2 - Roseboom (69 k), 4:2 - Amroziński (77)

• Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2
  • Legionovia Legionowo - Jagiellonia II Białystok 3:1
  • KS Wasilków - Błonianka Błonie 1:6
  • RKS Radomsko - KS Kutno 0:0
  • Broń Radom - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:0
  • Olimpia Zambrów - Ursus Warszawa 2:4
  • Polonia Warszawa - Legia II Warszawa 1:2