forBet promocja

News - I liga

Stomil rozpoczyna współpracę z klubem z Ekstraklasy

2020-12-29 20:42:31 Stomil Olsztyn, Wisła Płock, Grzegorz Lech, Tomasz Marzec

Stomil Olsztyn będzie współpracował z Wisłą Płock. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Stomil Olsztyn będzie współpracował z Wisłą Płock. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Grzegorz Lech, prezes Stomilu Olsztyn, podpisał umowę współpracy z klubem z Ekstraklasy - Wisłą Płock.

– Chcemy wyjść z pomysłem budowania przyjacielskich relacji z klubami z regionu, ale również spoza naszego regionu - powiedział dla oficjalnej strony klubu Grzegorz Lech, prezes Stomilu Olsztyn. - Współpraca z takim klubem jak Wisła Płock może przynieść wiele korzyści, zarówno dla nas, jak i klubu z Płocka.

Szczegóły współpracy mają być doprecyzowane na początku stycznia. - Spotkamy się w szerszym gronie, żeby wszystko dograć na 100 procent - dodaje Lech. - Ustalić jasne i klarowne zasady współpracy.

- Współpraca tyczyć się będzie przede wszystkim szkolenia oraz organizacji w klubach piłkarskich. Mamy wiele pomysłów, które będziemy chcieli realizować w najbliższej przyszłości - powiedział dla wisla-plock.pl Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock. - Jednym z punktów są również kwestie personalne. Już w tej chwili rozmawiamy na temat zimowego i letniego okienka transferowego.

I dodaje: - Obserwujemy również drużyny występujące na co dzień w Fortuna 1. Lidze, w tym Stomil Olsztyn i uważamy, że to liga z potencjałem dla utalentowanych, młodych chłopaków, którzy grają u nas. Chcemy budować między klubami takie same relacje, jakie panują obecnie między kibicami naszych klubów. Razem z prezesem Lechem gorąco wierzymy, że nasza współpraca również opierać się będzie na wzajemnej przyjaźni.

rys

Komentarze

 1. Gool 2020-12-29 22:43:36 (***.***.***.***) #72271 0:0 zgłoś

  z Wisłą Płock ? słabo, żeby zaraz nie było że to dwa kluby z 1 ligi :)

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # #### 
#  # #  # #   
#  # #  # #### 
#  # #  #   # 
 # # #  # #  # 
 ##  ####  ####