News - Puchar Polski

Poznaliśmy ćwierćfinalistów Wojewódzkiego Pucharu Polski

2018-09-12 18:21:05 Wojewódzki Puchar Polski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. wmpzn.pl

W środę odbyły się spotkania 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski. Do kolejnej fazy rozgrywek awansowały m.in. ekipy z Wikielca, Ornety czy Morąga.

1. Ekspert 2018-09-13 20:10:54 (***.***.***.***) #68946 0:0 zgłoś

Roben z urowa ma rację. Kotas powinien gadać o takich rzeczach w szatni a nie przed kameraą . To raczej nie zmotywuje chłopaków a przyniesie odwrotny skutek.

2. Mars 2018-09-13 19:15:34 (***.***.***.***) #68945 0:0 zgłoś

Ogólnie w Ketrzynie był słaby mecz ,Mrągowia w pierwszej połowie lepsza była, ale tylko w końcówce 1 połowy Granica przycisnęła,41 letni Mariusz Machniak były gracz Mrągowii założył tzw siate, między nogami bramkarza strzelił. W 2 połowie bramkarz Mrągowii nie obronił słabego strzału Swochy bo był źle ustawiony .W sumie mecz w 2 połowie szybszy gdyż z 25 stopni Celsjusza po przerwie zrobilo się 15 ,stąd piłkarze szybciej biegali .

3. kibic z Ostródy do koko 2018-09-13 18:46:02 (***.***.***.***) #68944 0:0 zgłoś

Kto tych niby piłkarzy ściągnął do Ostródy ,pytam się kto,kibice? Nie, to zrobił trener KOTAS i tylko on za to odpowiada. Zaczęła się wojna podjazdowa i trzeba znaleźć alibi. Mieliśmy furę szczęścia na początku ligi,zdobycz pkt zadawalająca ale życie nie znosi próżni. Jeżeli takie informacje wydostają się z szatni na zewnątrz , czarno to widzę. Jedna czy druga porażka i zacznie się równia pochyła.A miało być tak pięknie.

4. Koko 2018-09-13 18:25:07 (***.***.***.***) #68943 0:0 zgłoś

Prawda jest gorzką i jeżeli zawodnicy tego nie rozumieją to tylko oznacza, że nie warto w nich inwestować. Mówi to co widzi i myśli i chwała mu za to. Wszystkie wypowiedzi Nawalki były dyplomatyczne typu sprawdzamy, testujemy jesteśmy dobrej myśli itd...a koniec był taki jaki był. No coment.

5. @fancy 2018-09-13 18:12:20 (***.***.***.***) #68942 0:0 zgłoś

Musiałeś wciągnąć ścieżkę,jeżeli granie w Sokole uważasz za poważną piłkę. Ogarnij się,pierdolnij baranka, wypuść wiatry i ochłoń, bo widać ,że odlatujesz.

6. Do do sokół 2018-09-13 17:16:25 (***.***.***.***) #68941 0:0 zgłoś

Cicho... oglądamy zdjęcia z szatni

7. fancy 2018-09-13 17:02:19 (***.***.***.***) #68940 0:0 zgłoś

Póki co ten zespół walnął twoj huraganek i to w morągu. A trener Sokoła przynajmniej nie owija w bawełnę. Wolę to niż lelum polelum i gadanie o niczym w wykonaniu innych trenerów. A jeżeli piłkarze obrażają się za takie słowa to to są dupy a nie poważni piłkarze i nie mają czego szukać w poważnej piłce.

8. kiboll 2018-09-13 16:25:07 (***.***.***.***) #68939 0:0 zgłoś

Posłuchajcie sobie mądrale którzy tak chwalą swój zespół.

9. Do Roben 2018-09-13 16:24:10 (***.***.***.***) #68938 0:0 zgłoś

Prawda boli ?

10. rys 2018-09-13 16:15:32 (***.***.***.***) #68937 0:0 zgłoś

Dobrze gada bo wiekszosc zawodników uważa sie za panów piłkarzy a jak wychodza na mecz to gówno pokazują i nawet piłki nie potrafią czasami przyjac a co dopiero rozegrac lub podac. Na treningach z 10 strzałow 10 strzelaja a w meczu nic.

11. Roben z Urowa 2018-09-13 14:50:26 (***.***.***.***) #68936 0:0 zgłoś

Oglądnąłem wywiad z trenerem Kotasem z Sokoła i patrzę już na to wszystko inaczej Nie uważam, żeby to było mądre by trener publicznie lżył chłopaków, ubliżał im, ok, rozumiem, słabo grają, może rzeczywiście mają o sobie zbyt wysokie mniemanie, ale powinien to załatwić w szatni, tam jest miejsce na ruganie a nie kamera, takie teksty "wyrzucili ich z poprzednich klubów" "wydaje im się, ze są piłkarzami" "młodzieżowcy są słabi, grają bo nie mam wyjścia" On zaczyna być jak toksyczna matka, która zamiast wspierać, rozmawiać, zmieniać myślenie to chodzi po sąsiadach i pierdoli, jaki to syn zły i nieudacznik. Coś tu kurwa jest nie tak jak powinno, coś takiego doprowadzi do gęstej atmosfery w szatni. A rezultat takiej szatni jest łatwy do przewidzenia

12. Do Śokół 2018-09-13 12:36:28 (***.***.***.***) #68934 0:0 zgłoś

A co tak cicho ??

13. Wenus 2018-09-13 11:56:34 (***.***.***.***) #68933 0:0 zgłoś

Mars granica zagrala slabo oddali dwa strzaly z ktorych padly bramki poza tym nic XDD

14. jjjjj 2018-09-12 23:23:24 (***.***.***.***) #68932 0:0 zgłoś